Монобанк заморозил деньги…забрали возможность увезти дочку от обстрелов!

8anetka8 22 жовтня 2022, 1:41
Відділення за адресою: Київ, вул. Борщагівська, 117/125
В наслідок потужних вибухів, які періодично лунають занадто жахливо, моя 5-ти річна донечка почала заїкатися. Тому всією родиною прийняли рішення швидко розпродати усе майно і виїхати як найдалі. Кошти з продажу отримувала на карту Монобанка. В результаті заморожені 5,700грн та лист із запитом перевірки цих надходжень від двох фізичних осіб. Від однієї 2 оплати, та від другої 6 (усі оплати за б/у товари). Надала акт приймання-передачі товару та договір купівлі-продажу. Запит додаткової інформації щодо 2-ох оплат, ТТН про відправку товару, квітанцію від відправника. Пояснила що товар розвозив чоловік особисто. Також надала угоду про внесення змін/додавань до договору купівлі-продажу. Відповідь: не інформативно. Запит надати накладні по відправленню, документи із закупівлі товарів (які вже і не згадаєш де саме купувались), скріншот оголошень з продажу, скрін з листування з покупцями. Надала: скріни оголошень на платформі ізі, скрін листування з покупцями, квітанції від відправника. Знову запит ТТН про відправку. Нагадала про доставку. Запит підтвердження що товари відправлено. Надаю скрін з листуванням де покупець підтверджує отримання товарів письмово й на фото. Третій запит ТТН. І ось я отримую інформацію, що ця перевірка в результаті звернень зі скаргами моїх покупців! Звернувшись до покупця, який здійснив 6 оплат із проханням відкликати скаргу, я отримала відповідь що відправник жодних скарг не надав!!! Надсилаю скрін Монобанку. Отримую відповідь: «Дякую за ваше очікування, ознайомились зі скріншотом, на жаль, оскільки нами було отримано сигнал про ненадання послуги, важливо, щоб до нас звернувся саме власник рахунку, який надавав даний сигнал, будь ласка, оскільки маєте зв’язок, попросіть до нас звернутись отримувача даної послуги, щоб він міг особисто підтвердити нам що питання вирішене.» Четвертий запит ТТН. Звертаюсь до відправника, якій вже зв’язався із Монобанком, де він отримав таку інформацію, що необхідно отримувачу (тобто мені) звернутись до них з підвязаного месенджера (що було зроблено з початку) і вони допоможуть. Звертаюсь… Отримую: «Анна, на разі до нас не надходило інформації від відправника коштів про вирішення питання.» Далі в мене не вистачило ні сил ні нервів…
monobank
22 жовтня 2022, 15:04
Розуміємо, що ситуація неприємна
Надіслали вам повідомлення у месенджер, перегляньте, будь ласка

22 жовтня 2022, 2:27
Если никто из ваших покупателей не подавал жалобу на вас то это полный бред. У кого-то из ваших покупателей глюкнуло приложение или случился сбой. Нужно найти от кого из покупателей была жалоба, покупатель даже если её не делал должен обратиться в суппорт своего банка и объяснить ситуацию затем банк должен аннулировать жалобу. Проблема в том что это от 3 до 20 дней.
22 жовтня 2022, 8:12
22 жовтня 2022, 2:34
Если точно найден тот покупатель от которого «типа была подана жалоба» и он точно ничего не делал и не подавал жалоб покупатель должен как можно быстрее обратиться сам в суппорт своего банка объяснив ситуацию. И здесь главное чтобы попались компетентные работники которые эту жалобу закроют быстро
22 жовтня 2022, 8:15
Покупатель обратился, а меня поддержка уверяет, что нет информации о решении вопроса. Несмотря на предоставленные скрины переписки, где покупатель сообщает мне о своём обращении в суппорт.
22 жовтня 2022, 8:35
Автор відгуку прям залізна жінка. У неї над головою вибухи, постріли, навколо руйнуються будівлі, гинуть люди, її 5 річна дитина кричить від жаху. Але жінка не здається — вона днями, тижнями бігає в банк, збирає докази, номери ТТН, квитанції і т. д.

Здавалося б все кричить — «бери дитину в оберемок і біжи звідси». Але ні. Нехай весь світ почекаеє. Найголовніше зараз-забрати ці 5 тисяч 700 гривень. А дитина зі своїми жахами може і потерпіти

Чесно кажучи, якби у мене дійсно була така ситуація з дитиною, вже б давно перезайняли гроші на переїзд і виїхали з цього жаху. 5 тисяч 700 гривень не такі вже й величезні кошти, щоб чіплятися за них і ризикувати дитиною. Тим більше питанням поверненням грошей, можна займатися вже переїхавши в безпечне місце.

Або, можливо, пояснення набагато простіше-а дитина це не просто прикриття, щоб вибити сльозу і співучасть у читачів і банку?
Стала б турботлива мати займатися доказами для повернення грошей і ризикувати дитиною?
22 жовтня 2022, 8:46
Для Вас «не гроші», а для нас крупная сумма. В банке не была ни единого разу. За ребёнка если переживаете, уже в безопасном регионе общается с психологом.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
22 жовтня 2022, 9:28
Робіть висновки на майбутнє які можуть бути справи з таким недобанком
Jokets
Jokets
22 жовтня 2022, 12:06
Ну так если ребенок слава богу в безопасности тогда зачем его впутывать? Видимо что бы действительно выдавить слезы сожаления
23 жовтня 2022, 17:26
«. За ребёнка если переживаете, уже в безопасном регионе общается с психологом.»

Так если с ребенком все нормально и его вывезли, то зачем вы им прикрывалися и впутали в свой отзыв ?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк заморозил деньги…забрали возможность увезти дочку от обстрелов!