Закрито рахунок без пояснення причин

LonelyVisionary 20 жовтня 2022, 14:53
Ситуація така. Я користувався моно декілька років без жодних проблем. З початком агресії і воєнних дій РФ проти України я опинився в дуже скрутному становищі.
По-перше, мій населений пункт було окуповано в перші ж хвилини.
По-друге, я працював у школі і не пішов на співпрацю з окупантами та звільнився.
Не дивлячись на ці складні умови я продовжував вносити мінімальні платежі за кредит.
Але в якийсь момент банк без будь-якого попередження просто закриває мій рахунок. Не було ні сповіщення в додатку, нічого. Я просто в один момент не зміг скористатися власними коштами.
На всі запити підтримка відповідає приблизно так «Мені дуже шкода, що склалася така ситуація, але банк може відмовити Клієнту у випуску картки, а також у наданні/відновленні кредитного ліміту на свій розсуд та без вказівки причин згідно з пунктом договору 6.3.1.».
Дуже шкода, що у банку таке відношення до людей, мало того, що у скрутному становищі, так ще і з окупованих територій. Якщо банк бентежить тільки питання місця проживання, то я давно вже місяць як вибрався звідти.
Хотілося б за змоги продовжити користування послугами банку, але на зустріч ніхто на данному етапі не йде.
monobank
20 жовтня 2022, 16:36
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Детально перевірили інформацію
Обмеження з ваших рахунків знято

LonelyVisionary
LonelyVisionary
20 жовтня 2022, 16:39
Отакої! Тобто, я можу поповнювати картку і нормально нею користатися?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Закрито рахунок без пояснення причин