Постійні затримки платежів, та протермінування у МОНОБАНКУ

Володимир Олійник 20 жовтня 2022, 12:54
Я громадський діяч та представник ГО. Нам регулярно надсилають фінансову допомогу з інших країн свіфт переказом і все проходить успішно з всіма банками крім одного — Монобанк А Т «УНІВЕРСАЛ БАНК»! І в даному випадку протягом останніх 3−4 місяців ми постійно зіштовхуємось із затримками та протермінуваннями платежів на рахунки саме Монобанку більше 5 днів бували випадки коли затримки були до двох місяців. У підтримці Монобанку запевняють що це не їхня вина, а вина їхніх партнерів.

Відправники надають всі необхідні документи для підтвердження проведення платежів, також користуємось іншими банками то платежі обробляються і зараховуються до 3х днів максимум. В даному банку коли подаємо документи для моніторингу нас перенаправляють звернутись до банків відправника і так по колу і результатів нема та грошей також.

Є також сервіс Payoneer — партнер Монобанку для поповнення власних карток де Монобанк запевняє зарахування до 15хв власних коштів, але ці кошти зараховуються через 1−2 дні, свіфт поповнення банк запевняє зарахування до 5 днів, а зарахування проводиться більше 5 робочих днів і вводить в оману клієнтів банку та складає незручності і не дає ефективно працювати нашій ГО.
monobank
20 жовтня 2022, 16:06
Наш колега зв'язався з вами, для уточнення інформації по переказам

Володимир ІТ
Володимир ІТ
20 жовтня 2022, 14:06
Ваша ГО не може мати офіційного рахунку в монобанку, т.я. там можна відкрити тільки персональний рахонок або рахунок ФОП.
Тай в чому проблема просто користуватися послугами інших банків і все?
Володимир Олійник
Володимир Олійник
20 жовтня 2022, 16:41
Затримки пояснили через те що є підсанкційна особа однофамілець і через це всі платежі підпадають під фінансовий моніторинг.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Постійні затримки платежів, та протермінування у МОНОБАНКУ