monobank затримує видачу валютних депозитів

nebayduzhyy 19 жовтня 2022, 18:59
Доброго вечора,

мої 2 депозити у доларах США закінчуються 02.11.2022 та 03.11.2022.
За 15 та 16 днів до завершення дії цих депозитів, а саме 19.10.2022 я звернувся до Служби підтримки клієнтів monobank з проханням у зв’язку із завершеннями депозитів зарезервувати на 04.11.2022 долари США у касі відділення Універсал Банк м. Львів, вул. Федьковича, 51, аби я міг забрати обидва депозити за 1 прихід до Банку.
Проте фахівець Служби підтримки мені відмовив, аргументуючи тим, що найближча доступна дата аж майже через цілий місяць, точніше за 28 днів, а саме 16.11.2022 через, як він висловився, «положення в країні».
На мій погляд, 16 днів цілком достатньо для своєчасного замовлення валюти, а очікування у 28 днів неприпустимо, оскільки термін депозиту на той момент вже давно як закінчиться.
monobank
20 жовтня 2022, 13:33
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми намагаємося робити все можливе, щоб клієнти могли отримувати валюту якомога швидше
На жаль, війна в країні внесла свої корективи, тому можуть бути затримки
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

19 жовтня 2022, 19:09
зарезервувати на 04.11.2022

аж майже через цілий місяць, точніше за 28 днів, а саме 16.11.2022

Між 4 та 16 листопада відстань лише 12 днів. Не 28.

І шо? © Ніхто не заважає тобі користуватись депозитом в безготівковому вигляді. А якщо ти хочеш саме готівку зо зважай на об'єктивні чінники тобто війну.
19 жовтня 2022, 19:21
Дякую за «цінні» поради.
Я зробив спробу замовлення валюти 19.10.2022, проте спеціаліст Банку заявив, що «найближча доступна дата 16.11.2022», тобто таки 28 днів, а не 12, як ти прорахувавсь, варто уважніше читати мій текст.
Можливо, на твій персональний погляд, банк може як завгодно довго не видавати клієнтам готівку з депозитів, аргументуючи це будь-якими причинами, які лише спадуть на думку, але на мій скромний погляд, я дав банкові достатньо часу, аж 16 днів на підготовку і цього має бути достатньо, аби я вчасно отримав свій депозит у готівці, оскільки я вирішив саме у готівці отримати свої депозити.
19 жовтня 2022, 20:02
Дякую за «цінні» поради.

Дивно, але я не давав ніяких порад.

Треба якось краще висловлютись, щоб не було іншого прочитання.
Немає сенсу рахувати строк від таки замовлення якщо дата замовлення раніше строку закінчення вклада.

Хіба я таке говорив? Я лише висловився що пояснення банка з посиланням на поточну ситуацію в країни виглядають цілком прийнятними, а твої претензії які повністю ігнорують поточну ситуацію — м'яко кажучи дивними. Відсутність валюти це не козні чи дурни забаганки банків, це реальність, наслідок втручання третьї сили у вигляді арміх російських нацистів.

До слова серед моїх видгуків є свіжий відгук про зняття готівкової валюти з депозиту, саме по Монобанку.
20 жовтня 2022, 10:56
я не давав ніяких порад-сарказм це не твоє.
щоб не було іншого прочитання- якщо з 1-го разу не допетрив, спробуй прочитати ще раз.
відгук про зняття готівкової валюти- тобі раніше інший автор вже писав, що мова шла про долари, як і здесь, но ти вперте вказуєш про отримання евро
Алексей Степаненко
Алексей Степаненко
20 жовтня 2022, 11:50
Так, це я писав, згоден з тобою
dizzbalanser22
dizzbalanser22
19 жовтня 2022, 19:49
Валюти в касах немає. Принесіть валюту і знімайте депозит. Або чекайте поки це зробить хтось інший
SergeyNina
SergeyNina
20 жовтня 2022, 1:43
Валюты мало в кассах, тем более отделений этого банка мало, есть партнёры, но не везде
krv77
krv77
20 жовтня 2022, 2:58
Если бы валюты не было — банк бы купил у НБУ, когда он налик распродавал. В последний раз не было разобрано все 100 млн налички. Значит у банков наличка есть.
20 жовтня 2022, 9:11
Банк покупает наличку у НБУ -галочка У банков есть наличка — галочка Ооооу пещерный человек, добро пожаловать в мир. Сейчас в банках максимальные трудности по валюте не первый месяц, так что хотите валюту — ждите если вам нужны срооочно деньги то заберайте в гривне
20 жовтня 2022, 9:15
Автор отзыва не единственный кто хочет долларовую наличку для получения дохода на разнице курсов в банках и обмёнках.
20 жовтня 2022, 11:35
Имя им легион и это же прекрасно!
Хорошо бы его желания были в шоке от его возможностей.
обмёнках-обмЕнках, филолог.
20 жовтня 2022, 11:43
Зарплату мені конвертують в гривню по 36.5886 (офіційний курс НБУ), а депозит я оформлював по 37.95 (курс монобанку).
Я спекулятивними валютними каруселями не займаюсь, живу чесною працею і відкладаю на старість.
Тобі б пасувало вибачитись за наклеп про спекуляції, але я вже помітив, що ти хамиш в інтернеті, тому пішов за російським кораблем!
20 жовтня 2022, 12:27
Зарплату мені конвертують в гривню по 36.5886 (офіційний курс НБУ), а депозит я оформлював по 37.95 (курс монобанку).

Это не зарплата, это твой предпринимательский доход. Смени заказчика чтоб не конрветировал. Ты же бизнесмен, не так ли? Или ты чесно скажешь что уклоняешься от уплаты налогов и сменить заказчика для тебя проблема поскольку ты просто наёмный работник?

Я спекулятивними валютними каруселями не займаюсь

Так зачем тебе наличные баксы? Ты уже получил гривну — пользуйся ей. Если хочешь отложить часть — достаточно продолжать держать деньги на депозите.

Тобі б пасувало вибачитись за наклеп про спекуляції

Во-первых аккуратней с предъявами, а то анрей сейчас тебя закидает флудом на тему правильной трактовки слова «наклеп».

Во-вторых перечитай: я «обвиняю» тебя в желании получить наличные баксы с целью сдать их по более выгодному курсу. Оспоришь? Для спекуляции одной операции маловато, я про это и не говорил.

В-третьих: видишь слова «не единственный»? Вот как раз это и про желание сдать баксы по более выгодному курсу и про спекуляцию с валютным туризмом. Но это не про тебя, а про то что десятки тысяч, а может и миллионы людей хотят наличный бакс что стало бы проблемой даже в мирное время. А сейчас война. Но ты тупо выключил мозг и не замечаешь что ради того чтобы ты и дальше мог получать свои баксы где-то умирают твои ровесники.
20 жовтня 2022, 12:34
Це зарплата, а не підприємницький дохід.
Я працюю працівником ТзОВ українського представництва іноземної компанії і сплачую 18% ПДФО +1.5 % військового збору.
І взагалі ти — некомпетентне інтернет- *** , яке корчить з себе розумного, геть звідси в напрямку російського корабля, твоїх порад тут не потрібно, без тебе розберусь!
20 жовтня 2022, 12:46
Це зарплата, а не підприємницький дохід.

В Україні зарплата платиться в гривні. Якщо ти працівник підприємства то до чого тут курс долара? Ти маєш або ставку, або якісь норми оплати і вони встановлені в гривні. Не в баксі. Те що саме представництво щось там отримує від головного офіса — це справа ТоВ, а не твоя.

некомпетентне інтернет-

Каже мені людина яка вимогає від банка готівкову валюту при тому что досі далеко не всі відділення банків працюють, а ті що працюють регулярно замикаються через чергову повітряну тривогу.
20 жовтня 2022, 13:04
В Україні зарплата платиться в гривні. Якщо ти працівник підприємства то до чого тут курс долара? Ти маєш або ставку, або якісь норми оплати і вони встановлені в гривні. Не в баксі. Те що саме представництво щось там отримує від головного офіса — це справа ТоВ, а не твоя.

Знову ж таки, не варто тобі говорити те, в чому не орієнтуєшся до кінця.
У мене з Компанією трудова угода, де домовлена між Сторонами моя зарплатня саме в доларах США, а не гривнях.
Гривні я отримую вже після конвертації по 36.5886.

Каже мені людина яка вимогає від банка готівкову валюту при тому что досі далеко не всі відділення банків працюють, а ті що працюють регулярно замикаються через чергову повітряну тривогу.

З Банком я уклав депозитний договір, згідно умов якого, я можу вільно обирати спосіб зняття депозиту після його завершення.
Тому прошу виконувати умови договору.
А ось ти прийшов сюди і розвів непотрібний смітник, хоча тебе це зовсім не стосується. То ж краще забирайся звідси, тебе сюди не кликали, ти не є представником Банку.
20 жовтня 2022, 20:38
А то что война вам абсолютно *** , ведь вы что-то ХОТИТЕ и пусть весь мир подождёт
20 жовтня 2022, 12:58
а то анрей сейчас тебя закидает- ты стрелки на меня не переводи и не ищи у меня защиты-)
Автор прав по существу насчет извинений, но ты снова петляешь и miffeliz тебе это уже указал.

зачем тебе наличные баксы? — это не твоё дело.
Ты уже получил гривну — пользуйся ей— и это не тебе определять
Смени заказчика чтоб не конрветировал- отчего б тебе не перестать засорять своими ту…пыми советами отзывы?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / monobank затримує видачу валютних депозитів