Незрозумілі умови кредитування

klitoshenko 19 жовтня 2022, 0:15
Відділення за адресою: Київ, пр-т Степана Бандери, 21 (Samsung)
Ніколи не міг навіть подумати що колись буду писати поганий відгук про mono.
Тож, історія полягає в тому, що мені недоступна функція кредитного ліміту, а саме підвищення. Наразі мій кредитний ліміт 0, але до війни він був близько 15000. Я користувався кредитними коштами і через якийсь проміжок часу я погасив свою заборгованість і вирішив понизити кредитний ліміт до нуля, щоб зайвий раз не використовувати його. Але коли мені дійсно знадобились кредитні кошти, банк відмовляє мені в підвищенні ліміту. З моменту постійних відмов щодо підвищення кредитного ліміту пройшло приблизно 5 місяців — постійно 0, підтримка рекомендує користуватися власними коштами частіше, щоб вірогідність підвищення ліміту стала вище, але до сьогоднішнього дня нічого не змінилося. Кожен раз відмова, підтримка завжди говорить що система приймає рішення щодо підвищення ліміту і вони ніяк не можуть на це вплинути. Я не маю поганої кредитної історії, відкритих кредитів тощо. Я офіційно працевлаштований. Не розумію чому банк, яким я користуюсь декілька років не цінить своїх клієнтів і змушує отримувати негативний досвід при користуванні його послугами. Сподіваюсь на вирішення даної проблеми!
monobank
19 жовтня 2022, 12:26
Розуміємо, що ви розраховували на ліміт
Банк приймає рішення на підставі детального аналізу всієї доступної про клієнта інформації
Це не остаточне рішення, і в майбутньому ліміт може бути встановлений

19 жовтня 2022, 7:08
Банк не забов’язаний давати кредит будь кому хто його попросить. І до 24 лютого не надання кредитного ліміту — не привід для скарг.

Зараз війна в активній фазі і у банка могуть бути сумніми що до повернення грошей, і це власне його право мати такі сумніви.

19 жовтня 2022, 11:18
Ходів би додати пару слів стосовно заголовку який не читав коли відкривав відгук з загальної сторінки відгуків про банки.

Незрозумілі умови кредитування — у відгуку є претензії що до ненадання кредиту, але немає жодної претензії що до умов кредиту до яких відносяться строки погашення заборгованності, проценти яки нараховуються в різних випадках і таке інше.
19 жовтня 2022, 11:26
…стосовно заголовку який не читав коли…-а я тобі про що? Чукча — не читач, чукча — письменник.

Різницю між скаргами, претензіями та відгуками відчуваешь? Ото ж…А треба у твоєму віці.
ПС.Дивись ретельніше назву розділу, де свій «коммент» залишаєш.
19 жовтня 2022, 11:39
Якись набір слів, але сенсу нуль.

Дивись ретельніше назву розділу, де свій «коммент» залишаєш.

Відгуки

В тебе якась інша версія?
19 жовтня 2022, 13:42
Повторю та розжую-Різницю між скаргами, претензіями та відгуками відчуваешь?Ти у відгуку чомусь вперто шукаешь претензію, якої там взагалі немає.
Претензія це вимога чогось, дивись словник.А відгук це висловлена думка, оцінка, теж див.словник.
В тебе якась інша версія?-Авжеж, ти є типове підтвердження ефекту Даннінга — Крюгера

ПС. Адреси кас моно довго чекати чи ти ляпнув про це та не подумав знову?
19 жовтня 2022, 14:49
Претензія це вимога чогось, дивись словник.

Ти відгук читав, чуваче? Цітую: «мені недоступна функція кредитного ліміту, а саме підвищення»

Що до вимог — знайде нарешті собі репетитора з української, тим більше що ти вже намагався пограти у філолога.

Ось тобі словник, до слова академічний якщо вірити заголовку http://sum.in.ua/s/pretenzija
2. Вияв незадоволення ким-, чим-небудь; образа на кого-, що-небудь.
3. Прагнення відзначитися, виділитися чимось серед інших, домогтися визнання за собою певних властивостей, особливостей (часто відсутніх насправді).
19 жовтня 2022, 15:55
Автор констатував факт, але не виказав ніякої претензії до моно, яку ти намагаешся тут відобразити.Про це тобі вказано було ще учора miffeliz -Ти просто перекручуеш факти. Але до тебе не дійшло-ще одне підтвердження ефекту Даннінга — Крюгера, чуваче…

Ось тобі словник- перше значення забув викласти?Тоді тримай- 1. Вимагання чого-небудь від когось, пред’явлення своїх прав на що-небудь.
Щось я у відгуку не бачу нічого з того, про що вказано у словнику.

И що там з адресами кас моно- ще довго чекати?Я чекаю, писарчук…
19 жовтня 2022, 16:29
Погано в тебе з українською. Но ти не складай руки, вчись.
19 жовтня 2022, 16:49
Не гірше ніж в тебе та коли ти не маєш чого сказати по суті-перескакуєш на іншу тему…Ох уж цей ефект Даннінга — Крюгера!
На питання відповідай-що там з адресами кас моно- ще довго чекати?
Но ти не складай рук, шукай ретельніше…А я почекаю.
19 жовтня 2022, 16:52
Не гірше ніж в тебе та коли ти не маєш чого сказати по суті

Пише людина яка замість обговорення відгуку чи відгуку на відгук знов намагається грати у філолога
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
19 жовтня 2022, 20:46
Закрийте рахуноу не майте справ з недобанком ніколи більше я так і зробив репутація роками заробляється, а падаяє нижче плінтуса в один момент

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Незрозумілі умови кредитування