про готівкову валюту

Три літри 7 жовтня 2022, 15:18
Можливо б не писав цей відгук, якби не купа негативних відгуків на цю саму тему.

В мене як раз закінчився депозит в євро, на суму що дорівнює кавоварці Данілича. Вирішив перевірити чи справді складно зняти ці гроші у вигляді готівки.

Підійшов у відділення А-банка. У касі не було готівки для продажу, але це зовсім не завадило банку виплатити мені євро готівкою з депозиту в Монобанку.
Пруф https://0×0.st/oy4Q.png
monobank
7 жовтня 2022, 16:23

7 жовтня 2022, 19:25
500 евро не показатель.
7 жовтня 2022, 19:30
Показник — валюту отримати можливо.

А ти свої тринадцять штук можешь свіфтом переслати в інший банк в якому є каси

7 жовтня 2022, 19:32
Я тоже получать научился, могу даже аналогичный скрин сделать — но это не свидетельствует, что кеш на руках оказался.
7 жовтня 2022, 19:35
Що ще означає напис «Виплата депозиту готівкою»?

Бо для мене це означає саме те що там написано бо саме отримання депозиту у вигляді готівкою я і зробив сьогодні.

Скажи чому ти не переслав валюту свіфтом до Привата чи Ощада?
7 жовтня 2022, 19:37
А у меня снятие готивкы с карты и шо с этого?

В случае монобанка — выписка по счету — не пруф.
7 жовтня 2022, 19:41
А у меня снятие готивкы с карты и шо с этого?

Що «у тебя»? Я не телепат, висловлюйся повними фразами, тут ніхто за тебе домислювати не буде.

В случае монобанка — выписка по счету — не пруф.

Якими пруфами доводиться що виписка не пруф? Поки що є голословна заява яку ти тупо повторюєш вже вдруге.

Ти більше що на скріншоті взагалі не виписка.

І знов нагадую питання: «Скажи чому ти не переслав валюту свіфтом до Привата чи Ощада?»
7 жовтня 2022, 19:46
Читай ниже «почему».
7 жовтня 2022, 20:04
Немає нижче відповіді «чому». Лише черговий повтор халва-халва-халва.
7 жовтня 2022, 21:08
Да и это копейки, тем более евро, которое щас никому не нужно из-за падения. Когда нбу распродавал нал валюту, банки выгребли весь доллар и чуть евро

я с привата до валютного кризиса выкачал сумму во много раз больше в долларах
11 жовтня 2022, 13:58
Не предоставлен скриншот даты заказа валюты или самого договора, где указана дата окончания вклада, т. е. вполне реально, что вклад еще окончился летом, а обещанная дата выдачи денег банком могла быть на 1−2 месяца позже
11 жовтня 2022, 18:40
Як тільки ти надаєш відео переказу 15000 (грубо 600 євро, навіть меньше і по старому курсу) до фонду Притули або Повернись живим так відразу я опублікую відео виписки по депозиту що підтверджує закінчення депозиту за тиждень до того як я пішов в А-банк.

Давай, задовольни свою цікавість.
19 жовтня 2022, 20:46
Так що, данілич, цікавість різко випарилась після того як ти отримав пропозицію заплатити за вгамування твоєї цікавості?
7 жовтня 2022, 19:40
Выписка по счету в случае монобанке — не есть доказательством, я уже более 13тыс$ и еще 4тыс$ - так «снял наличными» — только их приходится на депозит в банке партнере отлеживать еще месяц, чтобы получить кеш наруки.
7 жовтня 2022, 19:46
Выписка по счету в случае монобанке — не есть доказательством,

Ти кажеш це втрете, але жодного доказу, посилання на якість логічні ланцюжки не навів. Тобто вчергоче брешеш (в сенсі як собака що з-за паркану лякає перехожих пустобрехом).
7 жовтня 2022, 19:48
А какие доказательства нужны? Не выдают на прямую в отделениях банка партнера валюту с депозитов — про это куча отзывов.
7 жовтня 2022, 19:58
А какие доказательства нужны?

Так хочаб якісь.
7 жовтня 2022, 21:11
То что ты заскринил свои крохи тем более в евро никак не показатель что это работает с долларом. Евро катится вниз, от него избавляются, от того ты типа и забрал то что оно никому нафиг не надо в него инвестироваться
7 жовтня 2022, 21:24
То что ты заскринил свои крохи

Дивись, не тільки в тебе є 600 євро.

Ти ціми крохами хвалився лише три дні назад.
Власне це одна з причин чому я написав цей відгук: бо сума депозиту співпала з сумої твоїх понтів.

тем более в евро никак не показатель что это работает с долларом

Принцип один і для долара, і для євро: прийшов до каси, дізнався про можливість здійснити операцію, замовив код для видачі.
8 жовтня 2022, 11:38
К чему твои понты? я только в приваде 3 депо сделал меньше чем за месяц
спрячь свои 500 евро и не успокойся
8 жовтня 2022, 12:37
Мои понты? Это я хвастался кофеваркой Делонги будто это что-то из ряда вон выходящее?

По теме отзыва есть что сказать?
8 жовтня 2022, 13:02
Если ты внимательно читал, названия своих устройств я не писал. Делонги у меня нет, это китайское Г. У меня кофемолка Fiorenzato, а кофемашина другого бренда, тоже итальянского
8 жовтня 2022, 14:51
У меня кофемолка Fiorenzato

Это тоже мои понты? Просто интересуюсь :D

По теме отзыва есть что сказать?
KotletaDollarov
KotletaDollarov
8 жовтня 2022, 19:40
До чего уровень жизни упал, уже люди строчат отзывы за то, что в банке хоть выдали среднюю зарплату официанта
8 жовтня 2022, 20:53
Что ж тебя так волнуют другие отзывы рассказывающие что банк без отделений не выдал наличные в размере зарплаты грузчика АТБ?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank