не выдают валюту

YanaO 5 жовтня 2022, 12:30
Не могу получить перевод
Ближайшие даты заказа через 3−4 недели в кассу универсал банка, в кассе, а банка только с оборота (конечно, ничего не выдают)
Как итог средства заказаны были 23.09 на ближайшую дату 06.10
За день набрали и уточнили, что выполнить не могут, так как в кассе перелимит, следующий заказ на 26.10
Вот вам и банк без отделений, без своей кассы
Псевдобанк не может выполнить свои обязательства перед клиентами
Дают невыполнимые обещание людям, они загоняют валюту и не могут снять
Если вы не можете предоставить услугу — не вводите в заблуждение
Отвратительно
monobank
monobankua 5 жовтня 2022, 15:35
Нам искренне жаль, что у вас возникли негативные эмоции при работе с нашим продуктом.
Мы делаем все возможное, чтобы клиенты смогли заказать и получить сумму как можно скорее.
Для уточнения данных, написали вам в личные сообщения

5 жовтня 2022, 13:50
План:
1. Пожаловаться в интернете
2. Обидеться
3…

Какой следующий шаг?
5 жовтня 2022, 13:52
Сейчас диванные валютные эксперты вместе с моноботами подключаться объяснять, зачем зря выносить нал из кассы
Oleg Kol
Oleg Kol
5 жовтня 2022, 23:17
Я вижу на этом форуме только одного диванного эксперта в твоем лице который только критикует всех опираясь на свою бурную больную фантазию.
6 жовтня 2022, 21:07
Скиньте скриншот с тем, что вы уплатили налоги после вывода денег с вайза на свои счета физлица, напоминаю, что это 18% НДФЛ + 1,5%ВС
5 жовтня 2022, 13:56
Звісно не видають: кас немає. Якщо тобі потрібна готівка нащо ти замовляв переказ до Моно? Тим більше зараз коли в банках є великі проблеми з готівкою.

Це як відкрити вуличний кофе-шоп з кавоваркою Данілича за 600 євро: вона витримає декілька тижнів, а потім бізнес стане через поломку.
5 жовтня 2022, 14:16
кас немає -Моно вже не частина Універсала? А як же банкі-партнери-А-банк, наприклад?
5 жовтня 2022, 14:26
Частина в якої немає кас.

Я тільки но відкрив для тебе цю тайну?
5 жовтня 2022, 14:31
Частина в якої немає кас-як і ліцензії…Так моно частина якого банку? А каси там є?
Я теж тільки но відкрив для тебе ось цю тайну?

Для того, хто у шоломі- monobank це роздрібний продукт АТ «Універсал Банк».
5 жовтня 2022, 14:57
Для того, хто у шоломі- monobank це роздрібний продукт АТ «Універсал Банк».

Оце ти відкриття зробив у вересні 2022 року. Дякую що поділився з нами цією інформацією.

Жаль що ти не помітив мого повідомлення про те що цей продукт не має власних кас і обслуговується в як Універсалу, та і інших банків як сторонній продукт.
5 жовтня 2022, 15:05
Хіба інші продукти банків мають каси? Отож…
Продукт банку апріорі не може мати кас, але ти вперто пишеш-кас немає, як будто моно це 100%-й банк.
5 жовтня 2022, 15:11
Продукт банку апріорі не може мати кас, але ти вперто пишеш-кас немає, як будто моно це банк.

Це банк з точки зору клієнта. Те що він не є банком з точки зору українського законодавства: там ми тут не юристи в суді.

Про це навіть приказка є: тобі шашечки або їхати?

В цивілізованному світі вже давно зрозуміли що бізнес який надає послуги користування рахунком — не обов’язково повинен бути повноцінним банком з ліцензією на купу того що не побрібно клієнтам цього бізнеса.

Ось БВР класний приклад того як може виглядати банк відкритий мережей супермаркетів.

І хоч насправді БВР як і Моно це частина банка, а не власний продукт Сільпо — це тільки тому що на момент його виникнення ще не було відповідної законодавчої бази. У Великобританії та континентальній Європі працює багато небанків які навіть не є частиною банків як Моно, а є цілком самостійними. З відомих всім — Револют.
5 жовтня 2022, 15:19
Це банк з точки зору клієнта— якого клієнта, якщо на звороті та у док-х написано Універсалбанк.

він не є банком з точки зору українського законодавства-нарешти дойшло.
Якщо «продукт» банку приймає депо, то й повинен повертати гроші банк та партнері.
5 жовтня 2022, 15:58

Ні бо «продукт» може повертати депо власноруч.
5 жовтня 2022, 16:59
Як він може, якщо це частина в якої немає кас?Ого! перекаже вкладнику?
5 жовтня 2022, 17:30
Як він може

Елементарно, Ватсон: повернути на рахунок.

До слова в Сберкассе СССР у клієнтів не було власних рахунків. При тому що банк мав ліцензію банку, і був банком з юридичної точки зору зрозуміло ж.

А зараз не обов'язково мати ліцензію для того щоб емітувати картки. І навіть для дого щоб класти гроші на депозит, тобто строковий вклад — теж не обов'язково. І при цьому всьому у клієнта є окремий ВЛАСНИЙ рахунок який дозволяє багато чого з того чого не було у клієнтів вашего єдиного совкобанку.
6 жовтня 2022, 9:58
Читай уважніше-автор бажає отримати готівку, но не переказ.Чого кцп таке нерозумне?
5 жовтня 2022, 15:17
Хіба інші продукти банків мають каси? Отож…

Todo і Мегабанк. О-банк і Ідея-банк. Ізі та Таскомбанк.

Немає такого правила що картка чи рахунок які позіціонуються як самостійний продукт — обов'язково повинні не обслуговуватись в касах свого банку. Це рішення власника банку і залежить воно від того як саме позіціонується продукт. Банальні речі, ні?
5 жовтня 2022, 15:30
Де каси Todo,Izi?
обов’язково повинні не обслуговуватись в касах свого банку-сам зрозумів, що це ти написав?
Універсал видав картку моно та вона повинна обслуговуватися в касах Універсал банку.
5 жовтня 2022, 15:59
Де каси Todo,Izi?

Вони обслуговуються (в випадку Тодо обслуговувались) в касах банка так само як карти емітовані самим банком.
5 жовтня 2022, 16:57
Частина в якої немає кас-важко, але потроху доходить.
5 жовтня 2022, 17:28
важко, але потроху доходить.

ти, я бачу, добре навчився вашої росіяньської техніку аутотренінгу «халва-халва-халва».
6 жовтня 2022, 9:53
Коли нема що казати по суті, починаєш петляти, кцпчику та вкотре несті маячню …
6 жовтня 2022, 11:32
Ти знайшов каси Монобанка?
6 жовтня 2022, 13:14
А ти знайшов? В Універсалбанку дивився?
Виталя, не петляй-у моно не може бути кас, це ж не банк.Я тобі про це писав неодноразово.Читай уважніше
6 жовтня 2022, 13:26
А ти знайшов? В Універсалбанку дивився?

6 жовтня 2022, 13:46
Так я ж тобі це разжовую, але ти ж вперте…
Та й відгук про те що неможливо отримати депо, а ти постійно-у моно немає кас, бо це частина без кас.
6 жовтня 2022, 14:04
Так я ж тобі це разжовую, але ти ж вперте…

Ще раз

Частина в якої немає кас.

Та й відгук про те що неможливо отримати депо

Депозит отримати можливо бо готівка в касі — то не єдиний варіант отримання депозиту, є ще вивод грошей на карту/рахунок та відкриття нового депозиту. Я жодного свого депозита в Монобанку не знімав через каси партнерів. Але всі отримав.
6 жовтня 2022, 14:06
Нарешті ти допетрів, що відгук про те що неможливо отримати депо, а ти постійно-у моно немає кас, бо це частина без кас.

не єдиний варіант отримання депозиту, є ще вивод грошей на карту/рахунок — Читай 1-у строку відгуку вголос-Не могу получить перевод, далі за текстом…
Що не зрозуміло? А ти можеш робити що завгідно, але не пиши нісенітниць.
6 жовтня 2022, 14:18
Нарешті ти допетрів, що відгук про те що неможливо отримати депо

Ти взагалі читав мій коментар?

Цитую: «Депозит отримати можливо бо готівка в касі — то не єдиний варіант отримання депозиту, є ще вивод грошей на карту/рахунок та відкриття нового депозиту».

Вас там на росії всіх взять методи ріторіки скабеєвої-соловьова? Бо тільки так я можу для себе пояснити коли ти приписуєшь мені те що я тільки що спростував.
6 жовтня 2022, 14:59
готівка в касі — то не єдиний варіант отримання депозиту-автор писал про заказ через 3−4 недели в кассе универсал банка, а ти про готівка в касі — то не єдиний варіант отримання депозиту, є ще вивод грошей на карту/рахунок та відкриття нового депозиту. «Тобі про Тараса, а ти — півтораста"©, чтоб понятнее тебе было-«ты ему про Ерёму, а он тебе про Фому.

Це тебе у РФ вчать на біле казати чорне та перекручувати сказане і відмовлятися від своїх слів?

Учора-
Я-Хіба інші продукти банків мають каси? Отож…
Ти-Todo і Мегабанк. О-банк і Ідея-банк. Ізі та Таскомбанк.

П С Що з адресами кас моно?
5 жовтня 2022, 14:58
А-банк давно отшил клиентов моно
5 жовтня 2022, 15:01
(відкриваю пачку попкорну)
6 жовтня 2022, 12:58
Для, а банка приоритет свои клиенты потом моно
6 жовтня 2022, 14:04
А банк выдаёт наличные доллары нормально под заказ, но клиенты моно это вторая очередь, но все целиком зависит от отделения, у меня в Киеве в отделении, а банка можно заказать и получить доллары в течении в среднем недели если нужно 500 и больше долларов, а так дня три обычно если 10−20−50
6 жовтня 2022, 17:01
А если у чела возникла просрочка по кредиту, эти банки могут недельку-другую потерпеть не начисляя проценты пока он будет решать «проблему с логистикой» денег в свой кошелек?
efess
efess
5 жовтня 2022, 14:31
Валюта может в кассе и есть,но кассиру проще сказать,что ее нет,вы ведь все равно это проверить не сможете:))
7 жовтня 2022, 15:20
Видають банки-партнери готівкову валюту з депозитів, перевірено особисто
Danilich
Danilich