Недбала підтримка моно

Olena22D 20 вересня 2022, 10:06
Вітаю, я замовила пластикову картку закордон, моно зняло 300+ за доставку та виготовлення, надали ттн і картка відслідковувалась до Києва, а не закордон, я повідомила про помилку. Картку хтось забрав в Києві за довіреністю, на яку я не давала згоди. Тижнями я самостійно зв’язувалась з підтримкою, завжди нова людина, якій треба наново пояснювати, стандартні відповіді, питання ніяк не вирішувалось. Отже, картку я та гроші за виготовлення та доставку я не отримала. Вирішила закрити рахунок в моно, бо я не впевнена, що моя картка не потрапила до зловмисників через їх помилку, а також не хочу зберігати кошти в такому безвідповідальному банку, якщо навіть таку просту проблему не можуть вирішити, то що буде з дійсно важкими питаннями. Залишилось враження непрофесіоналізму та недбалості від співпраці з ними.
monobank
20 вересня 2022, 13:24
Доброго дня
Нам дуже шкода, що виникла ця ситуація
Ми надіслали картку за кордон. Після того, як закордонна поштова компанія отримала посилку, вони оформили повернення посилки по своїм внутрішнім правилам. Судячи з відмітки на посилці, то повернення було з причини, що отримувач з таким ПІБ відсутній за вказаною адресою
В особисті повідомлення надіслали вам скріншоти посилки та трекінг
Після того, як посилку повернули, ви по трекінгу бачили, що вона прямує до Києва і її отримав наш співробітник
Ми розуміємо, що ситуація неприємна і ви не отримали картку, тому, якщо ви пройдете повторно реєстрацію, ми можемо ще раз надіслати вам картку за наш рахунок

Три літри
Три літри
20 вересня 2022, 11:04
Картку хтось забрав в Києві за довіреністю, на яку я не давала згоди

Звідки забрав?
Anrey12
Anrey12
20 вересня 2022, 16:18
Один дурень поставить стільки запитань, що сто мудреців не зможуть відповісти.(с)Народна мудрість
21 вересня 2022, 1:19
Они когда передают кому-то что-то, делают копию доверки или берут оригинал. Банк точно знает кому что и за какими документами давал. Если по доверке карту забирают, то стоит задуматься про кредиты…
dizzbalanser22
dizzbalanser22
22 вересня 2022, 19:23
А что кредиты? Карта без активации это просто кусок пластика. Ну забрал кто-то карту, дальше что. Ею все равно не воспользоваться
27 вересня 2022, 0:03
Смотря что за доверка и на что она выдана. Если по доверка могут что-то делать в банках. То возможно, могут по доверке брать кредиты и т. д. Все зависит от того что там в доверка написано. Но всегда эти документы копируются представителем банка и можно узнать что за доверка и на кого была оформленна при расследовании.
ПС: Кредити могут взять в каких-то МФО или не могут? Могут в банке взять кредит или только карточный?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank