Вкрали гроші

Levchenkolera 23 серпня 2022, 10:18
Три дні тому мій чоловік хотів оплатити товар (переказати кошти на карту) через додоток, тримав відмову від банку, кошти не списались. Купив товар в іношої людини. На рахунку був 0. А сьогодні банк встановив кредит на картці 107000грн та провів ці операціі, без згоди клієнта. Як виявилося гроші зарахувались цій людини відразу, а з рахунку мого чоловіка не списались (це збій в системі банку)
Людина якій гроші заразувались не виходе на зв‘язок.
Банк відмовляється повертати гроші, кажуть іти в поліцію і в суд, також говорять шо ми маємо погасити борг на протязі 30 днів.
monobank
23 серпня 2022, 11:44
Нам дуже шкода, що сталася така ситуація
Ми отримали інформацію від А-Банку, що суму успішно зарахували одержувачу, хоча з нашого боку в момент проведення операції сума списана не була
Ми змушені списати суму операції, оскільки кошти були успішно зараховані отримувачу
Рекомендуємо звертатися до Цивільного суду

Svitlana2404
Svitlana2404
23 серпня 2022, 15:03
В мене виникла та сама ситуація, 15го числа робила переказ, його відмінили, а вчора прийшло повідомлення що моно зняв частину коштів (16600грн) так як перевод все-таки був. З продавцем зв‘язку не має, гроші зняли, хоча я вже не підтверджувала цей переказ. Завтра йду до поліції писати заяву на шахрайські дії зі сторони монобанку
Rancho
Rancho
23 серпня 2022, 22:05
Похід до поліції мало що дасть, вам доведеться мати справу з уніварсал банком, а до них достукатися буде не просто, тільки згаєте час, спочатку готуйте вимогу на повернення коштів з одержувача, а потім позов
I. B.
I. B.
23 серпня 2022, 17:58
Вот ради такого и смотрю иногда отзывы. Когда банк задним числом проводит не прошедшие транзакции и загоняет в долги — это сигнал что надо переставать им пользоваться.
SergeyNina
SergeyNina
23 серпня 2022, 19:40
То же самое было несколько месяцев назад. Оплата светодиодных запчастей для офиса. Платёж не прошёл, ошибка. Повторный платёж прошёл забрал запчасти на складе. Через пару недель смотрю что сумма списалась два раза. Написал продавцу, хоть адекватный продавец и отгрузил товар повторно по старой цене, но теперь светодиодными лампами обеспечены на лет пять
Oleksandr Frider
Oleksandr Frider
25 серпня 2022, 17:15
Аналогічна ситуація 23 серпня. Думаю варто ще до НБУ звернутись, він регулятор та повинен слідкувати щоби таких «схем» не було.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank