Кредитний ліміт

Demon007 23 серпня 2022, 2:14
Історія була така: Був ліміт 70 тис, вирішив знизити так як трохи було не в кайф, носити картку де така сума, ще й кредитних коштів. Понизив до 1000 грн. Пройшов час, думаю підвищити на 1000. І тут Вам відмовлено. Добре думаю перевіримо, понижаю з 1000 до 0.00. Банк з радістю понизив, далі підвищую на 10 грн, і тут опа, банк вам відмовлено. Ось весь моно банк. Одразу кажу кредитом в загалі не страждаю. Чисто перевірка роботи системи. Тобто для банк це честь, коли клієнт відмовляється від кредитного ліміту, який назад ні хто вже не надасть, навіть 10 грн. Банк дно!
monobank
23 серпня 2022, 13:41
Шкода, що у вас склалася така думка
Ліміт вам повернули, після звернення до підтримки
Також, підвищили розмір кредитного ліміту
Детальну інформацію ви можете переглянути у мобільному додатку

dizzbalanser22
dizzbalanser22
24 серпня 2022, 13:58
Минимальная сумма кредитного лимита 1000 грн. Очевидно, что на 10 вам никто не даст
triniarin
triniarin
29 серпня 2022, 22:30
У моно просто така дивна система, ще до вторгнення була. Кредитний ліміт міг визначатися по якійсь акції, а коли робиш запрос то це вже оцінює або робот, або людина. І у більшості доступний кредитний ліміт — 0, звісно старий зазвичай не чіпають без вашого втручання.
Ну тобто — зменшити — окей, а підвищити… чекайте знов акції. (знов при оцінюванні - оцінюється ваша зп, чи це зарплатна\фоп карта, чи не більше 30−40% ви сплачуєте). До вторгнення з кредитами було трохи легше, банки інколи діставали. Зараз нажаль (що не зручно, коли в тебе наприклад зламався ноутбук для роботи, але так… гнів краще на мсклів)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank