Позитивний відгук

triniarin 19 серпня 2022, 19:25
1. Картки — все зручно, відкрив нову карту у додатку, її швидко вислали. А А тепер там ще аналітика
2. Кредити та кредитні лінії — наскільки я розумію, при подачі заявки вас перевіряють в материнському для моно банку.(Універсалі) І скоріш за все відповідь буде негативна (якщо вам ще до цього не надали ліміт). Ну тобто можна зручно зменшити ліміт. а от підвищити може тільки колись Штучний Інтелект по своїм протоколам (і якщо у вас немає кредитів де ви сплачуєте 30+% від офіційних доходів, так було до вторгнення. Інакше вам в жодному банку крім мікрофінансових установ не нададуть кредит, ну можливо на рефінанс). Особливо зараз. У мене як у всіх обнулилась кредитна лінія, а так як є рефінанс в іншому банку то і сподіватись неї вже не приходиться (звісно не зручно без кредитної лінії, коли в тебе зламалась техніка ти її швидко не купиш, доводиться шукати альтернативні джерела доходів\більше працювати і швидше виплачувати наявні кредити :)).
3. Додаток зручний, за роки користування багів персонально не побачив. Зі службою підтримки не спілкувався.
Дякую за співробітинцтво.
monobank