Шахрайство під прикриттям банку

NadiyaOlegovna 9 серпня 2022, 21:58
16.07.2022 з мого рахунку в Monobank без мого відома, було списано кошти. Завдяки своєчасному повідомленню банку, частину коштів було поверненно на мій рахунок. Але до сьогоднішнього дня банк відмовляється спростувати чи надати інформація про списання послуг Glovo Prime Barcelona (707,01+743,68+749,73 грн.), які нібито з слів працівників Банку було мною підтверджено. Жодної інформації з приводу номеру пристрою з якого було здійснено підтвердженя банк не надає. Не зрозумілим також є факт того що при переписці з службою підтримки банку мене було запевненно що списані суми в тому числі Glovo, яке неодноразова блокувалось банком, будуть повернені до 01.0з.2022 Але насьогоднішній день банк погоджується лише на ЧАСТКОВУ відповідальність за втрату коштів на рахунку, а щодо решта радять звертатись до правоохоронних органів.
monobank
monobankua 10 серпня 2022, 19:24
Прикро, що склалася така ситуація
Щоб уникнути непідтверджених оплат ми рекомендуємо, з метою безпеки, не передавати персональні дані по картці та саму картку третім особам.
Не вводити карти на сумнівних ресурсах.
Співробітники також банку ніколи не вимагають персональних даних, таких як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки.
Ще можна активувати динамічний CVV код у додатку моно (Головний екран-свайп ліворуч-налаштування безпеки)
Контролювати інтернет-ліміт.
Щодо питання Glovo повернення суми та за запитом на оскарження, наші колеги займаються цим завданням та зв'яжемося з вами як буде нова інформація

Jokets
Jokets
9 серпня 2022, 22:23
Какое устройство? Фантазёр, банк как раз таки вам ничего доказывать и не должен. У них есть то что-либо с вашего аккаунта или смс кодом было подтверждено оплату, с чем-то не согласны ну так в полицию и там доказывайте что это не вы
efess
efess
10 серпня 2022, 10:15
Полиция разберётся…😀
Три літри
Три літри
10 серпня 2022, 16:11
Где-то час назад с моей монокарты загадочным образом без моего подтверждения испарились 60 гривен.

После чего оператор Новой почты сказала «Платеж прошел», я ответил ей «Спасибо» и пошел домой.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахрайство під прикриттям банку