Як монобанк людей розводить

tanka13 30 травня 2022, 10:21
25 травня заблокували карточку без всяких причин, пояснень не дають, попередження ніякого про блокування не було, на карті не кредити, а ВЛАСНІ КОШТИ (більше 12.000 грн). Минув майже тиждень, спілкувалися вже майже з 10 різними людьми даною «шарашкіної контори», несуть брєд, одні кажуть на пошту пришліть цілий список всього, потім пишуть на пошті ми не знаємо хто Ви, інші в вайбері і месенджері несуть якийсь брєд. Гроші ніхто повертати не збирається. Як може бути таке ставлення до людей??? Коли приходиш в «віділення», кажуть в нас інтернет банк, дзвоніть на гарячу лінію. І знову все по кругу.
monobank
monobankua 30 травня 2022, 11:22
Вибачте нас, будь ласка, за цю ситуацію. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс.
Для уточнення даних написали вам в особисті повідомлення

Jokets
Jokets
30 травня 2022, 20:10
Я так понимаю фин мониторинг
Три літри
Три літри
30 травня 2022, 21:40
В чём развод?
Почему ты не присылаешь на почту документы которые запросил банк?
Тебе разве обещали решить вопрос в месенжере?
Danilich
Danilich
2 червня 2022, 22:37
О очередная жертва финмона, надо было деньги нормальным банкам, а не непонятно кому, сначала найдите отделение шманябанка, а потом уже несите деньги в него
Maxim06201488
Maxim06201488
3 червня 2022, 1:27
Подскажите пожалуйста,я так же ожидаю решения по блокировке счета уже больше месяца.Да карту заблокировали из-за транзакциий,но фин мониторинг проходит уже больше месяца.На почте отвечают что никакого регламента у нас нету,точных дат мы сказать вам не может. И отвечают одним и тем же,прошу разорвать договор в одностороннем порядке,говорят такая возможно будет только после завершения мониторинга,но по закону такая возможность есть всегда. И по закону ответ должен прийти в течении 30 дней после блокировки карты. Очень хочется услышать ответ компетентного человека.Ждать дальше нету сил,хоть какой-то ответ бы устроил,или в чем конкретно подозревают.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Як монобанк людей розводить