Некоректна робота додатка

vnkdsjh 7 грудня 2021, 14:46
Відділення за адресою: Київ, вул. Борщагівська, 212
Раніше у додтку Монобанк відбувся якийсь збій і я, обираючи валюту $ для переказу з рахунку ФОП на свою чорну картку на суму $50, не могла здійснити переказ, бо додаток не розрізняв валюту, яку я хочу перевести. Тобто, додаток сприймав $50 за 50 грн і відмовляв мені у переказі. Після мого звернення цю проблему не вирішували. На данной момент, я бачу, що програмісти зробили помилку і зараз додаток сприймає все рівно долари за гривні. Сьогодні я обирала 1228 грн для перерахунку із ФОП на свою чорну картку, але додаток через ПОМИЛКУ ВАШИХ ПРОГРАМІСТІВ перекинув мені $1228. Ще 4 грудня я помітила збій, коли замість $50 мені конвертнуло 50 грн. Це неприпустимо із вашого боку. Зараз мені потрібно платити податки із рахунку ФОП. Як я можу це зробити, коли ваша система некоректно працює і вивела майже всі мої гроші на гривневий рахунок???

Співробітники банку не тільки ігнорують проблему, але й просять не писати про неї у соц мережах чи на сайті Мінфіну. Наразі я не можу надати інформацію своєму бухгалтеру для подальших розрахунків та сплатити податки, що негативно впливає на мою діяльність.

Раджу не відкривати тут ФОП.
monobank
7 грудня 2021, 19:27
Приносимо вибачення за цю ситуацію
На даний момент, складність було усунено
Більш детальну інформацію по скасуванню операції колеги надали вам в месенджері

Три літри
Три літри
7 грудня 2021, 17:08

А в чём проблема то? Что мешает вернуть сумму налогов со счёта чёрной карты обратно на счёт ФОП?

Когда человек задаёт такие «детские» вопросы сразу возникает подозрение что он реально обнаружил ошибку в программе, скорей всего он просто сам не смог разобраться как делать перевод.

Я пару дней назад выводил деньги со счёта ФОП и никаких проблем с типом валюты не испытавал.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank