Порушення Закону України про захист персональних даних

1969O 24 грудня 2020, 18:33
У мого сина картка Монобанку, якою він не користувався рік. 16.12.2020 року мені зателефонував працівник банку Сергій Ковальов і повідомив, що у сина є заборгованість перед банком, обзивав сина образливими словами, хамив, підвищував тон голосу, перебивав, не давав висловити свою думку. У сина картка була «прив'язана» до одного номера телефону, а тепер номер телефону змінився і вчора 23.12.2020 він подав заявку в Монобанк для зміни пін коду чи прив’язки до нового номеру телефону і пообіцяв борг сплатити протягом кількох днів. Сьогодні мені на роботу зателефонував цей Сергій Ковальов. У мене питання до керівництва Монобанку — звідки Ваш працівник дізнався цю інформацію про моє місце роботи і номер телефону. Дана інформація працівникам банку не повідомлялася і у мене є підозра, що цей Сергій Ковальов отримав мої персональні дані НЕЗАКОННИМ шляхом в Приватбанку, де я отримую зарплату і де можна побачити моє місце роботи. Якщо номер мобільного телефону як контактної особи син міг дати, то номер мого робочого телефону він НЕ ЗНАЄ і інформацію про моє місце роботи під час отримання картки сином у нього не питали. Шановні працівники банку, поясніть, будь ласка, звідки у Вас ця інформація.
monobank
24 грудня 2020, 19:49
Розуміємо ваше занепокоєння.
Дійсно на ваші номери могли надходити дзвінки від наших співробітників з проханням підказати номер клієнта або погасити заборгованість клієнта. Цей вимушений захід, тому що ми не змогли додзвонитися самому клієнту. Список контактів формується із загальнодоступних джерел і залишених клієнтом номерів.
Якщо клієнт не погашає заборгованість і не виходить на зв'язок з банком, банк має право здійснювати дзвінки 3-м особам з метою погашення простроченої заборгованості відповідно до умов та правил (п. 2.10 (в)) і анкети-заяви, яку підписав клієнт і дав на це згоду.

manson
manson
24 грудня 2020, 18:53
Дело в том, что по данному нарушению (даже если это так) технически не возможно наказать по закону. Информация могла поступить от вас, от сына, от соседей, в конце концов им подкинули листочек с информацией под дверь, и попробуйте докажите, что это не так. Банк, в свою очередь, конечно же должен отписать, что придерживается законодательства и ничего не нарушал. Но тут есть и хорошая сторона, вы тоже может собирать информацию про других людей и скорее всего не понесете наказания, так как этот закон работает, если сам нарушитель скажет, да это я, я нарушил, вот свидетели.
skuy0412
skuy0412
26 грудня 2020, 0:05
У них слишком много СЕРГЕЕВ работает в Персонале банковском!!!
Рекомендую Опасаться, так как зачастую это ещё может оказаться Служба поддержки техническая Монобанка, под видом мошенника, который у вас, же с карты выведет деньги, а вы об этом узнаете потом, а если ещё и кредитные, так это ещё и проблем прибавит не малых!
Будьте бдительны и осторожны под их брендом слишком много Мошеннических действий производиться, что потом и не подкопаешься, и доказать не факт, что сможешь свою не виновность!

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Порушення Закону України про захист персональних даних