Моніторинг працює на вищому рівні!!!!!

wzlider 15 грудня 2020, 8:52
Користувався банком на протязі 2-3 років все було доьре аж до поки в один прекрасний день банк не прислав повідомлення що відмовляють в обслуговуванні мені, нащо я запитався у них як же тоді мені погасити розстрочку яка у мене там є якщо відділень у банку немає і як мені її платити, після цього мене перекинули на монідоринг, запитали заідки гроші, закинув їм 4 скріни вони їх отримали і сказали очікуйте від 4 днів до 90 днів пройшло 4 місяця і не повірите що вони сказали, очікуйте відповіді з вами звяжуться, верніть гроші і заставте лбдей щось робити!!! Дуже хвалитесь сервісом своїм, ось такий от у монобанку сервіс!!!
monobank
16 грудня 2020, 11:20
Нам шкода, що вам довелося зіткнутися з такою ситуацією
Звертаємо вашу увагу, що згідно з чинним законодавством України (в тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення », банк зобов'язаний проводити перевірку всіх прибуткових операцій клієнта
Очікуйте, будь ласка, закінчення перевірки, з вами зв'яжуться колеги

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Моніторинг працює на вищому рівні!!!!!