Нікому не раджу Монобанк!

Костянтин Логунов 14 серпня 2020, 15:05
Отримав негатив з моно. В червні 2020 я став клієнтом монобанка. Як ФОП я також чекав, коли з«явиться можливість завести свій рахунок для ФОП у монобанку. 01,07,2020 оплатив випуск білої карти! Сьогодні 14-08-2020! Так протягом півтора місяця мене кормиили „завтраками“, що моя карта уже їде до мене. Десь 5 разів я звертався до сапорта раз в тиждень. Мені навіть номер ТТН нової пошти скидали, по якій їде моя карта. В результаті карти так і немає. Вияснилося, що її навіть надрук ніхто не пускав. Але навіщо ж тоді писати що вона уже їде до вас і скидати номер ТТН нової пошти.
В результаті, домовилися з сапортом про скасування випуску цеї карти та про повернення коштів за випуск білої карти. Кошти мали бути в понеділок 10,08,2020. пройшов робочий тиждень ні коштів і взагалі ніяких конкретних відповідей. Тільки то і роблять, що передають інформацію відповідним фахівцям і затягують час. Просять зачекати щоб зі мною звязалися компетентні їхні спеціалісти але на звязок ніхто не виходить…
Звісно бажання про рахунок ФОП у моно пропав. Тому що для підприємницької діяльності такий сервіс взагалі не прийнятний. Всю історію переписки можна переглянути в телеграмі.
monobank
14 серпня 2020, 16:33
Вибачте, що засмутили вас і змусили відчувати такі емоції. Ми вже перевіряємо, чому могло так статися. Як тільки буде відповідь і вирішення питання, ми напишемо вам в особисті повідомлення.

zig4free
zig4free
14 серпня 2020, 18:26
Абсолютно ламерский подход, а еще как ФОП работает!
Виртуальная белая устраивает более чем полностью. И для обналички есть более удобные варианты.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903