Відсутність обслуговування депозиту

yura269 21 травня 2020, 15:07
Відкрив депозит на суму близько 50к грн в монобанку на чорній карті, депозит закінчувався 18.05.2020 — жодних повідомлень про завершення депозиту чи дзвінка від монобанку не було, добре що не забув за нього, так як там стояла автопролонгація, закрив його 20.05.2020, обрав відділення в якому хочу зняти необхідну суму і вже 21.05.2020 я міг її забрати в касі банка, принаймні так писало на сторінці депозиту в додатку.

21.05.2020 йду до каси банку, кажу що хочу забрати депозит від моно, який попередньо замовив у вашому відділенні, і показую пароль, на що отримую відповідь «таких грошей немає в касі, їх потрібно попередньо замовляти...».

Дякую банку, що піклуєтесь про клієнтів і змушуєте бігати по всьому місту зі спробами забрати депозит
monobank
21 травня 2020, 16:22
Приносимо вибачення за цю ситуацію.
Вже передали інформацію відповідальним співробітникам, щоб доопрацювали момент з видачею депозиту саме в касах банку, який ви обрали. Обов'язково найближчим часом виправимо ситуацію.
Дійсно, у нас відсутнє інформування про закінчення депозиту, але навіть якщо депозит було автоматично продовжено, то ще протягом 2 днів його можна зняти.
Для допомоги у знятті депозиту, написали у вам в особистому повідомленні.

21 травня 2020, 15:42
Мда… кредитные лимиты режут, в кассе денег нету, понятно куда катится контора
что скажут в свое оправдание моноботы или отмалчиваться будут?
Рататуй Рататуевич
Рататуй Рататуевич
21 травня 2020, 15:50
Отбрешутся, им не привыкать. Я слыхал что банки даже небольшие суммы требуют заказывать дня за 2. Нищета повальная, в кассах даже сотки свободной нет!
21 травня 2020, 22:07
Мій знайомий у банку Кредит дніпро хотів зняти 100 доларів.Йому сказали,що треба замовляти за два дні.
Toxa David
Toxa David
21 травня 2020, 19:48
Даже на следующий день после открытия депозита можно в программе моно, депозит, чуть ниже отменить автопролонгацию депозита. У моно нет отделений и собственных касс кроме касс Универсалбанка, а за наличие денег в кассах банков партнеров отвечают именно банки партнеры. У меня с гривней вопросов не было, а вот доллар — да приходилось заказывать.
Silver11
Silver11
22 травня 2020, 23:42
Уважаемые клиенты. Я сотрудник банка (не моно банка). Пожалуйста, если вы не знаете как работает банковская система предлагаю либо для начала разобраться в данном вопросе, либо спросить у специалистов. А уже после высказывать свои недовольства. В период карантина действительно были сложности с выплатами депозитов. Сумму нужно заказывать минимум за 2 дня т. к. в кассе деньги не хранятся (какая бы она не была), а валюту так тем более. Благодарю за внимание.
Jokets
Jokets
23 травня 2020, 0:29
Та они думаю что касир носит все деньги домой вечером и обратно под юбкой и им выдает видимо
23 травня 2020, 9:55
Зачем мне разбираться, по закону банк обязан выдать средства со счета клиента по первому требованию, а то ваши проблемы если кэша нет
Если вы не знаете как работают тепловые сети, купайтесь 2 недели в холодной воде летом

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Відсутність обслуговування депозиту