Кредит

lolo2000 3 травня 2020, 16:22
Доброго для хочу запитати після якого для прострочки в кредитному ліміті почнуть поступати дзвінки? І чи можливо их відмінити бо зараз з тією ситуацією що склалася немає можливості ии погасити
monobank
monobankua 3 травня 2020, 17:01
На поточний момент ми робимо для наших Клієнтів все можливе, щоб цей процес погашення заборгованості не викликав у вас складнощів.Банк не нараховує пені і штрафи, нараховує звичайні відсотки в розмірі 3,2% на місяць.
Плановий платіж показує банкам готовність позичальника обслуговувати свої зобов'язання і не зменшує суму доступних коштів для клієнта. Рекомендуємо по можливості відразу погасити заборгованість, це дозволить не зіпсувати кредитну історію та уникнути дзвінків

3 травня 2020, 19:42
Есть отдельный раздел с вопросами к банку и горячая линия банка. Это раздел с отзывами.
3 травня 2020, 20:48
Якби ,це було питання до банку ,МІНФІН би його в цей розділ не прлпустив.Знаю з власного досвіду.
3 травня 2020, 23:10
Ну если это отзыв, то где же суть?
Рататуй Рататуевич
Рататуй Рататуевич
4 травня 2020, 17:02
Интересно, если звонки от банка блокировать прогами, банк заблокирует карту? Я например не согласен на надоедливые спам-звонки. Такой спам от Благоустрия заблокировал, больше не беспокоят.
А А
А А
5 травня 2020, 10:05
Я почти 2 месяца в бесплатном отпуске. У меня нет возможности внести платеж, я с ними общалась и объясняла, что не отказываюсь платить, просто не имею сейчас возможности. Звонят постоянно, просто не выносимо.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903