Немає довіри Монобанку та Универсал Банку.

Narkhov 17 квітня 2020, 13:30
Сьогодні в момент карантину Монобанк заблокував мою картку та гроші на карте. Після 2 годин спілкування мені так і не повідомили причину блокування моїх коштів. Відповідь банку — - «К сожалению, мы не можем продолжить ваше дальнейшее обслуживание в нашем банке. На основе накопленной информации из разных источников банк принял решение об отказе в дальнейшем обслуживании. » Крім того відмовляють в поверненні грошей на карту іншого банку.
Візіт в відділення Універсал Банку також не дав результатів.
Дякувати Богу що я в Україні а не за кордоном.
Обережно в Монобанк!!!
monobank
monobankua 17 квітня 2020, 16:26
Так бути не повинно. Ми хочемо перевірити, чому з'явилася ця складність і допомогти. Написали вам в особистих повідомленнях.

Narkhov
Narkhov
21 квітня 2020, 6:45
Обережно монобанк! «Повага до клієнтів»!
1. Банк блокує картку та гроші 17.04 вранці. Вечором 17.04 (після спілкування та відгуку на порталі Мінфін) надсилає листа в якому пропонує закрити рахунки та забрати кошти до 27.04. і тільки у разі не звернення мною до банку до 27.04 гроші будуть відправлені на транзитний рахунок.
Чому Банк попереду не відправив листа з попередженням а спочатку заблокував гроші?
Оце повага до клієнтів!!!

2. У Відділенні Універсалбанку відповідають що ліцензія Універсал банку та монобанку одна але відповідальності за дії монобанку Універсал банк не несе та допомогти отримати гроші в касі також неможливо.
монобанк банк якого нема!!!

3.До теперішнього часу 21.04 монобанк не повернув мої гроші та крім того заблокував вхід у мобільний додаток. Хотів зберегти квитанції по комунальним платежам та другім платежам.
Обережно не відривайте рахунки в монобанк!!! Це неповага до себе!!!

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Немає довіри Монобанку та Универсал Банку.