в роботі банку

hrytsynayk 10 березня 2020, 18:34
В цілому чудовий додаток, дуже зручний в користуванні, проте не всі умови чітко описані. За останній тиждень стикнувся з двома проблемами про які навіть не підозрював, підтримка виявилась безпорадною.

Проблема перша.
Оплата частинами: на сайті є перелік партнерів з якими працює Монобанк. Першим стоїть Розетка, але коли намагався придбати побутову техніку з опцією оплати частинами, така опція виявилась відсутня в самій Розетці, думав акційний товар, почав шукати інші речі, не знайшов жодного продукту де можлива оплата частинами від Монобанку. Підтримка безпорадно розвела руками, перекинувши відповідальність на партнера (Розетка).

Пропозиція: Підтримка могла б поцікавитись, що їхній клієнт хоче придбати, знайти цей товар в інших партнерів, де опція частинами працює і запропонувати дану альтернативу.

Проблема друга.
Реферальна програма: запросив товариша стати клієнтом Монобанку, товариш підключився, але бонусів нікому не нарахували. Знову звернувся в підтримку, отримав відповідь, що товариш робив спробу реєстрації до цього. Щодо цього твердження маю великий сумнів по коректності роботи системи перевірки. З іншого боку товариша конвертнув сам я, а у відповідь отримав тільки вибачення і знову безпорадність.

Пропозиція: прошу зазначати ці умови на сторінці реферальної програми, також можете чітко помічати людей за яких нараховується бонуси.

Дуже неприємно отримувати такий досвід від продукту який подобався.
monobank
monobankua 10 березня 2020, 20:19
Нам шкода що ми вас трохи розчарували. Дозвольте детальніше перевірити інформацію по вашим зауваженням. Написали вам в особисті повідомлення

hrytsynayk
hrytsynayk