Повторне списання коштів, не працюють налаштування лімітів

D1m0n4uk 3 березня 2020, 15:32
Уже в друге за мою історію платижів монобанк списувв з мого карткового рахунку кошти повторно по транзакціям які уже відбулися. Ця ситуація заставляє мене задумати чи варто користуватися послугами Monobank надалі. Розраховувався картою у ресторані Євразія на Нивках, через 5 днів було повторне списання коштів. Термінал ресторану обслуговює Альфа банк. У мене на рахунку був позитивний баланс, зараз він у «мінусах». Це при тому що я не користуюся кредитом. Кредитний ліміт 0. Я не знаю хто винен тут Monobank чи Альфа банк, але дана ситуація дуже не приємна. Сам Monobank для мене є дуже зручним, але от безпека захищеності рахунків\карток бажає ліпшого. Налаштування при списанні PayPass не завжди працюють. Для прикладу стоїть налаштування запитувати пароль, якщо сума операці перевищує 1000 грн. Так от це не спрацьовує, транзакція відбуваєтсья без підтвердження.
monobank
monobankua 3 березня 2020, 17:50
Сьогодні за операціями які ви робили 27.02 та / або 28.02 в мережі, яку обслуговує Альфа Банк (це можуть бути наземні термінали в магазинах, банкомати, інтернет платежі) надійшов запит на повторне списання / зарахування. Ви можете не хвилюватися, скасування операцій пройдуть завтра, в першій половині дня. Зі свого боку приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася.
Запит пін коду в налаштуваннях безпеки діє для оплати чіпом картки. На оплати за допомогою PayPass дані налаштування не поширюються, оскільки запит пін коду відбувається за правилами платіжної системи.

troubler
troubler
3 березня 2020, 16:03
В том ресторане эквайер Альфа, к гадалке не ходи

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Повторне списання коштів, не працюють налаштування лімітів