Крадуть особисті кошти користувачів.

Співробітники банку чи працівники знахабніли до неможу, на моїй карті було моїх особистих коштів 19559,90, ліг спати зранку проснувся і аж стало зле замість вищевказаної суми в мене мінус 6200 кредитних коштів при доступному ліміті нуль, це взагалі абсурд так моїх особистих коштів і слід простив. Подзвонивши на гарячу лінію я отримав наступне що Якоба в банку пройшов масовий збій і вони прикладають усіх зусиль навіть котів залучали для вирішення проблеми в найкоротший термін. Через двоє чуток після моїх постійних нагадуваннях банк повертає мені Якоби як вони стверджують всі кошти і кажуть що баланс відповідає вже наявному балансу. Зайшовши в додаток я вирахував що гроші мої повернуті не в повному обсязі а саме за мінусом 2000 (двох тисяч гривень) і поки я провідному фахівцю не показав дану махінацію що вона визнала також про недоплату мені 2000 гривень. Пройшло вже чотири доби гроші мені ніхто так і не повернув а тільки проблему усугубив наступним мені прийшов перевід по карті на суму 15 тис і плюс дружина скинула 1700 гривень що робить банк — просить надати довідку про походження коштів, і що дане питання буде вирішуватися одну добу тобто ще 24 години я маю чекати що скажуть фахівці банку.
Чесно кажучи дана установа позиціонує себе як лідер на банківському ринку а сфера послуг відповідає лідеру, якщо в нас в державі саме за це стають лідерами тоді я не можу зрозуміти чому саме прості люди мають страждати за чиїсь помилки чи помилки підлеглих чому я маю чекати свої особисті кошти які я довірив їх банку чому я повинен обмежувати в купівлі товарів, ліків… якщо я знаю що в мене я так вважав до цієї ситуації що банкам слід довіряти, що банки це надійна установа, але закликаю всіх обережніше ставитися до своїх коштів так як вам потім будуть вішати на вуха макарони і казати що ми все робимо щоб як найшвидше вирішити проблему яку самі закрутили і самі затягують а не спробувати вирішити як найшвидше. Я не знаю як швидко тепер буде банк реагувати але просто на душі накипіло, просто самі заварили кашу і приносять вибачення, але я в аптеку не можу прийти набрати ліків а коли скажуть розрахуйтеся почати вибачатися і мене зрозуміють і відпустять з товаром.
monobank
monobankua 27 грудня 2019, 17:51
Просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Дійсно, у нас спостерігалися труднощі і ми постаралися якомога швидше виправити цю ситуацію. Написали вам в особисті повідомлення, щоб детально перевірити інформацію про недостачу коштів на вашій картці.

ivandanilich
ivandanilich
26 грудня 2019, 22:57
Был массовый перевод на благотворительность для котов и зарплату сотрудникам моно, в связи с задержкой выплат, поэтому баланс некоторых пользователей был принесен в жертву

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Крадуть особисті кошти користувачів.