Декілька слів про Monobank !

Andryu555 21 листопада 2019, 23:28
Став клієнтом не так давно, але де які переваги і зручність банку вже відчув. Зручний і досить не погано продуманий мобільний додаток(дійсно мобільний банк у вашій кишені). Досить не погана депозитна програма (ще не користувався але в майбутньому планую). Нарахування 10% на залишок власних коштів (від 100 грн). Не великі комісії а багато чого взагалі без комісій, є для кожного індивідуальний кредитний ліміт. До 62 днів пільговий період. Багато хто скаржиться на проблеми з кредитним лімітом (автоматичне зменшення або не збільшення ліміту за запитом). На власному досвіді с таким проблемами не стикався. Після активації картки та перевірки надали кредитний ліміт який мене повністю влаштовує. На мою думку, потрібно не хитрувати, не порушувати правила і все буде гаразд. Ще із плюсів банку які встиг випробувати це кешбек, кожного місяця можна вибирати з яких витрат(подорожі, покупки в магазинах і так далі) його можна отримувати. Також є реферальна програма, кожному клієнту надається своє особисте посилання, за кожного приєднаного за ним клієнта банк надає обом 50 грн. кешбеку на рахунок. Банк рекомендую як дійсно зростаючий банк майбутнього, банк у власному смартфоні.
monobank
monobankua 22 листопада 2019, 15:05
Дякуємо за ваш відгук! Вдосконалюватимемося і надалі!
Мінфін
Відповідь адміністратора
28 листопада 2019, 10:57
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 28.11.2019).

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank