Банк відмовляє в обслуговуванні взагалі!

mariiachapliak 23 жовтня 2019, 18:24
Хотіла стати клієнтом банку, так неможливо навіть зареєструватись, бо у них не передбачено що у клієнта може бути відмова від ІНН!!!
Законом ж передбачено така можливість, ніде проблем з тим не було, в інших банках завжди виробляла карточки, а тут — не має у них такої можливості. Що це за дискримінація, порушення законів України???
monobank
monobankua 24 жовтня 2019, 17:49
Дійсно, на сьогодні програмне забезпечення, яке Банк використовує під час ідентифікації для обробки клієнтських документів, не дозволяє завершити процедуру ідентифікації без наявності реєстраційного номера облікової картки платника податків.

В той же час, згодом, Банк планує розширювати багатофункціональність програми та реалізувати процес ідентифікації фізичних осіб без наявності документа, виданого контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

Dima Koshevets
Dima Koshevets
23 жовтня 2019, 21:15
Теж стикнувся з цим, коли хотів зареєструвати брата, казали що в майбутньому додадуть таку можливість
rusgl
rusgl
23 жовтня 2019, 21:36
Так уже обсуждали это. Чтобы не было проблем, нужно отказаться вообще от денег, так как на них тоже есть номера, и они самое главное зло в наше время.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Банк відмовляє в обслуговуванні взагалі!