Отказ

Lugn Jfck 4 жовтня 2019, 19:18
Хотела заказать картку, но мне банк почему-то решил отказать. Причин никто не говорит… Очень странно, потому что имею банковские карточки в других банках и проблем таких никогда не было. Почему сотрудники не могут обосновать отказ, обьяснить причину? Отказывают, потому что имя не нравится? Или как это происходит?
monobank
monobankua 4 жовтня 2019, 19:26
Нам действительно жаль, что произошла подобная ситуация. Очевидно, банку поступила дополнительная информация, которая повлияла на данное решение. Написали вам в личных сообщениях, чтобы детальной всё проверить.
Мінфін
Відповідь адміністратора
8 жовтня 2019, 11:15
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 08.10.2019).

IgorD7777
IgorD7777
4 жовтня 2019, 20:31
Цей так званий банк, рекламуючи в мережі свій продукт, пропонує отримати картку з кредитним лімітом з зазначеною сумою доступного ліміту, але після того, як людина стає клієнтом - знижує або анулює «обіцянку». Споживач за логікою питає в чому срава? і отримує начеб-то логічну відповідь - банк не має даних про клієнта і тому потрібно активно користуватись картою, після чого банк перегляне умови... Саме так і починається співпраця, з невеличкого, зовсім маленького, але ОБМАНУ! На мою думку цей прийом є ВВЕДЕННЯМ СПОЖИВАЧА В ОМАНУ,,, Вірити-не вірити вирішує кожен за себе...
Lugn Jfck
Lugn Jfck
4 жовтня 2019, 21:10
Просто не розумію, навіщо тоді гаряча лінія з операторами, які навіть не можуть нічого відповісти... тобто, я маю дати свої паспортні дані, ідентифікаційний, власний номер, а вони ще й не можуть мені ж відповісти цілком чітко по моєму питанню. Якщо вже так прийнято, то можна просто поставить на відповідь робота, який буде говорити одну й ту саму фразу, навіщо оце ще людей наймати пффф
JangoFree
JangoFree
6 жовтня 2019, 21:04
Все що робиться - робиться на краще. Нема банка - відсутній зайвий головний біль. Треба жити за принципом - якщо я не сподобався комусь, то це через відсутність в нього смаку

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank