Чому я маю чекати 11 днів для повернення своїх грошей?

Наталія Генда 25 квітня 2019, 21:07
Закинула на картку монобанку свої гроші, щоб оплатити путівку закордон через «Адвант тревел». Перекинула гроші за тур, але як пізніше виявилося він вже був не актуальний.
«Адвант тревел» гроші перекинуло назад… Дзвоню я на гарячу лінію монобанку, а мені говорять, що дані кошти я отримаю тільки через 11 днів… Чому я маю чекати аж 11 днів, щоб отримати свої гроші? Я почала питати, як я можу пришвидчити повернення коштів — сказали дати код авторизації і довідку, про те, що кошти не знімали… Надала код і довідку, але так мені нічого і не повернули. Сказали чекати… Що мої кошти в резервному фонді банку. Як це розуміти?
Маю картки трьох інших банків, повелася на кешбек 3% від монобанку за подорожі… Як наслідок — мої гроші «в резервному фонді банку», відпустка зіпсована…
monobank
26 квітня 2019, 11:33
Шкода, що виникла така ситуація. Кошти повертаються на картку одразу після того, як банк, який обслуговує торгову точку, надсилає запит на повернення коштів. Якщо кошти заблоковані, тобто ще остаточно не списані з картки, то нам банк може надіслати відповідь протягом 11 днів. Або це запит на остаточне списання коштів, або, як в вашому випадку, запит на відміну платежу. Якщо ніякої відповіді від банку не надходить, то кошти автоматично повертаються на картку максимум на 12 день.

sanch ☺
sanch ☺
25 квітня 2019, 22:27
«код авторизації і довідку, про те, що кошти не знімали»
Не пойму смысла в этом! Похоже Вам вешают лапшу на уши.

Обратитесь в «Адвант тревел», пусть предоставят подтверждение платежа. Дескать банк утверждает, что они ничего не возвращали. так у Вас будет дата, которой можно апеллировать в разговоре с банком.
По законодательству, срок межбанковского перевода — 3 банковских дня и никак не зависит от справок и кодов.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Чому я маю чекати 11 днів для повернення своїх грошей?