Комуналка і регулярні платежі

Максим Антоневич 21 січня 2019, 14:07
Користуюся банком вже більше року.
Все подобалося. Оплати, кешбек, нарахування процентів на залишок.
Немає ліміту на зняття готівки в банкоматі, біль-менш нормальна підтримка через viber.

Недавно вирішив перенести всі регулярні оплати і комуналку з привату на монобанк.
Але виявилося що з цим в монобанку справжня біда…

Можливо я якийсь «нестандартний клієнт», але думаю в багатьох така сама ситуація.

Якщо в вас декілька угод по комуналці оформлено на вас, а декілька — скажімо на дружину, то вам кожного місяця, при кожній оплаті тих, оформлених що на дружину, потрібно буде змінювати (набирати наново) «платника». Збереження налаштувань платника в шаблоні не передбачено…
Якщо платите ще комуналку за батьків — то змінювати потрібно буде ще і на них.

Якщо маєте додаткові платежі (не комуналка) — теж погано.
В програмі є меню «платежі -> платіж по Україні». Там можна створити шаблон платежу. Вказуємо хто платить (скажімо від імені дружини), рахунок куди, призначення. Та компанія куди я оплачую, вимагає вказувати номер угоди і адресу проживання в «призначенні платежу». Інакше платіж не приймають.
Так от «призначення платежу» в шаблоні монобанку не зберігається. При чому перший раз оплата проходить нормально, а наступного разу без попередження іде вже за іншим, зміненим шаблоном. Проте для деяких оплат шаблони не міняються. Дивно якось…
monobank
monobankua 21 січня 2019, 15:08
Дякую за ваш відгук. Ми детально розглянемо вашу пропозицію, але хотів би нагадати, що у нас немає регулярних платежів, тому нічого не зберігається. Якщо ви створюєте платежі за адресою і вказуєте ПІБ платника і відразу оплачуєте, то ПІБ зберігається.

Максим Антоневич
Максим Антоневич
21 січня 2019, 15:46
>>Якщо ви створюєте платежі за адресою і вказуєте ПІБ платника і відразу оплачуєте, то ПІБ зберігається.
Так, але «призначенні платежу» пропадає. Тому для повторної оплати потрібно видалити «платіж за адресою» і знову ввести ПІБ платника, номера рахунку і «призначенні платежу».
RuslaNiko
RuslaNiko
21 січня 2019, 16:14
А разве имеет большое значение какого плательщика указывать при оплате коммуналки? не замечал вроде. В моём понимании «плательщик» я (владелец счета) при любом платеже. Если оплачиваю коммуналку матери, то плательщик ведь все равно я
slavikgreen
slavikgreen
28 листопада 2019, 17:42
Регулярні платежі для мене дуже важливі, тому буду дуже радий їх впровадженню у меню монобанку) і радитиму використовувати монобанк ще більше. Дякую за якісну роботу!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Комуналка і регулярні платежі