Дуже хороший банк

Yuri Pylypchuk 9 січня 2019, 1:00
Карту завів практично з самого початку функціонування банку. Завжди був всім задоволеним. Звісно, були деякі незручності на початку, наприклад такі, як зміна номеру телефона, яка була недоступна у додатку і доводилось звертатись у службу підтримки (яка, до речі, дуже хороша), але сьогодні ця функція доступна, як і багато інших. Сама ідея «мобайл онлі» банку дуже цікава і, як на мене, інноваційна. Не можу не відмітити додаток, який є прикладом не тільки бездоганно виконаного банківського продукту, а й цифрового продукту в принципі. Дизайн, стабільність, інтуїтивність користування — тут є все. Поняття функціоналу у кожного індивідуальне і звісно з «приватівським» продуктом (який, як на мене, є дуже переповненим лишніми послугами) тут мало хто може конкурувати, але для мене — це практично ідеал. Єдиний момент, який не дуже приємний, так це те, що деякі тарифні послуги погіршились, але, враховуючи ситуацію в нашій країні, дивно було б сподіватись, що вони будуть настільки вигідними завжди (хоча вони і зараз дуже приємні і, як мінімум, завжди будуть трішки кращі, ніж у конкурентів). Отже, якщо ви роздумуєте над тим, чи відкрити у цьому банку рахунок, чи ні, то рекомендую відкрити (у будь-якому разі, вам ніхто не завадить його закрити). Вірогідність того, що вас хтось обманить тут -дуже мала, як і у любому великому банку, хіба що ви неуважно прочитаєте умови договору, але тоді це буде ваша провина, а не банка. Всім бажаю тільки добра))
monobank
monobankua 9 січня 2019, 10:38
Дякуємо, ми дуже раді, що вам подобається ;)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank