Персонально зменшують кешбек.

Andriy Khusainov 1 січня 2019, 11:46
Всіх з новим роком!!! Вже другий місяць монобанк персонально зрізає кешбек. За гудень 2018 персонально мені зменшили кешбек на 1%, в січні 2019 зменшили на 3% в порівнянні з кешбеком дружини. В результаті на всі категорії окрім «Кіно» та «Квіти» кешбек 01.01.2019 в мене складає 1% як за кредитні кошти, так і за персональні.
Я так розумію що звязане це з тим що в листопаді завдяки чорній пятниці в WOG я отримав 500 грн кешбеку за місяць. Це насправді дратує, якщо ви не хочете щоб люди користувались кешбеком, просто приберіть його взагалі всім, а тут виходить персональне покарання якесь :).
monobank
2 січня 2019, 9:31
З Новим роком! Підхід у встановленні відсотка за категоріями кешбека для кожного Клієнта індивідуальний і залежить від багатьох факторів, наприклад: як часто і на яку суму ви розраховуєтесь в точках під вибрані категорії.
Ми рекомендуємо вам користуватися карткою не тільки в точках, в яких ви робите накопичення. І, можливо, в наступних місяцях відсоток кешбека в запропонованих вам категоріях буде вище.

2 січня 2019, 11:30
Дякую за відповідь. В Грудні 2018 згідно аплікації я потратив 7288.45 грн з яких кешбек «Авто та АЗС» 609.8 (8%) грн та «Тварини» 221.95 грн (3%) тобто тільки 12% потрачених коштів були в кешбек категорях. Не зважаючи на це станом на Січень 2019 в мене -3% до загального кешбеку. Я хотів би знати в яких категоріях і скільки мені використовувати Вашу карту щоб отримувати кешбек і відсотки не падали. Можливо варто «підхід» описати десь в аплікації щоб було зрозуміло чому падають відсотки кешбеку. Дякую.
Zhmunya
Zhmunya
2 січня 2019, 18:34
Маркетинговый бюджет закончился у проекта Монобанк. Скоро это будет ПриватБанка с новой вывеской. Если вы в нем ради кешбэка, то можете забыть о нем — шара окончилась в ноябре 2018
2 січня 2019, 20:01
Згідно відповіді мені момнобанка в телеграмі, та формул поданих в статті Олега Горохівського в ФБ «Баланс по кешбек = Отриманий торговий інтерчейндж — Виплачений кешбек» неважно скільки ви отримали кешбеку а важливо скільки ви вивели :). Виходить що ви можете збирати по 500 грн кілька місяців, і мати плюсові відсотки. Уразі виведення 500 грн в місяць терба потратити 500 (виплачений кешбек) / 0.012(середній інтерчейндж 1.12%) = 41666.7 грн щоб не отримати -1% до кешбеку. В мому випадку все цікавіше бо я отримав -2% в рамках одного місяця :)

Логічним вирішенням булоб дати можливість виводити не весь кешбек а потрібну суму, тобто виводити пені суми в залежності від того які витрати будуть поточного місяця.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Персонально зменшують кешбек.