Не раджу нікому, обдеруть до останнього! (вопрос решен 05.11.2018)

Николай RA 1 листопада 2018, 16:04
Запізнився на 1 годину з виплатой відсотків, нарахували подвійні відсотки та ще + пеня.
Вийшло замість 800грн відсотків зняли 1650грн. Такої обдіраловки нема ні в одному банку.
Не звязуйтесь з Монобанком і Дубілетом, навіть Коломойський до такого не додумався!
Хоча я до цього вчасно платив всі мінімальні платежі. В результаті вийшло що 3 місяці гасіння кредиту вони з мене зняли з карточки і знову повний 0 і заново гасити.
А так красиво починалось, безконтактна карточка, наклейки, менші відсотки…
Поплатився з повна.
Чим скоріш виплачу і закрию. З приватом ніколи такого не було.
monobank
monobankua 1 листопада 2018, 17:18
Дійсно неприємна склалася ситуація. Інформацію про кредитну заборгованість завжди доступна вам в мобільному додатку і ми відправляємо нагадування вам на телефон. Якщо ви не вносите щомісячний мінімальний платіж в такому випадку вам буде нараховано відсоток 6.4% на суму заборгованості та штраф за прострочення 50 грн.

Zhmunya
Zhmunya
1 листопада 2018, 17:32
Интересная ситуация.
Согласно отзыва перевод на карту был 01.11.2018 в районе часу ночи, та как ТС пишет, что опоздал на час. Только вы опоздали не проценты заплатить, а и обязательный платеж 5% от суммы долга.
Неужели месяца было мало, чтобы внести 1250 грн. — 5% от 25 000 грн. задолженности по карте и 800 грн. % за прошлый месяц.
Интересно чем вы собираетесь отдавать и как долго эти 25 000 грн., если проблемы в рамках месяца с 2050 грн.?
На что рассчитывали когда брали — не понятно.
Венить надо себя в этой ситуации, а банк тут абсолютно не причем.
1 листопада 2018, 18:07
Нагадування не було ні від додатку, ні по смс в цей день, тобто банк завідома розраховує на те що би склалась така ситуація і ввірвати побільше з клієнта.
Мені писало що обов«язковий платіж 1200 до кінця місяця. Я так кожен місяць і оплачував, правда за пару днів.
Тут ситуація склалась що заплатив в останній день, точніш з запізненням на годину.
Відсотки знімає в кінці місяця. Всі відсотки воно знімає з карти, окремо я їх не вношу і не просрочую.
Тобто на прикладі минулого місяця. Я вніс 1200грн в кінці місяця, з них зняло 800грн%, а 400 лишило на карточці.
Без штрафів і всього іншого. 1250+800 мені не потрібно було платити. лише 1200.
Цього міясяця трішки запізнився, буває, я можу детально пояснити з чим це звязано і ситуація не проста склалась, але це нікого не хвилює, но штрафувати за таке на такі суми це здирництво. Клієнт різних банків і ніде такого нема. Подумати що таке є в моно не міг, так як більшість банків мають одні й тіж умови. Причому їм завів більше 10 клієнтів нових на свою голову. Розумію що мої проблеми, мої проблеми. Но не так жостко, можна ж менші відсотки штрафу зробити, або просто пеню за не своєчасне погашення чи нагадувати в денб закінчення строку. В ситуації коли скрутний стан і в тебе додатково 850грн заберають це дуже не приємно. В мене є кредити в інших банках, в мене житло в розстрочку, і ніколи майже не прострочую, а як станеться щось подібне раз на два роки то якісь у всіх лояльніші умови до таких ситуацій.
Gost13
Gost13
2 листопада 2018, 10:18
Цього міясяця трішки запізнився, буває, я можу детально пояснити з чим це звязано і ситуація не проста склалась, але це нікого не хвилює, но штрафувати за таке на такі суми це здирництво. — Коли Ви запізнитесь на літак по поважним причинам, ви теж будете писати претензію, що Вас не дочекались і у Вас була поважна причина?
Toxa David
Toxa David
2 листопада 2018, 11:43
«Цього міясяця трішки запізнився», «як станеться щось подібне раз на два роки то якісь у всіх лояльніші умови до таких ситуацій» — Альфабанк переваривает платеж 2-3 дня. Приват вроде мгновенно, но бывают и сбои и тоже 3дня + расчетная дата 25 число. Согласно закона — имеют право. Так что и другие банки умеют наживаться на ваших опозданиях. Вносите деньги за три дня до часа Х и закон будет на вашей стороне. А что жестко то да, у других банков тоже проценты с момента оформления кредита (анулирование льготной ставки льготного срока), выплата всей суммы кредита, и штрафы от 150 до 500грн.
Strelok123
Strelok123
2 листопада 2018, 14:05
Взял денег, забыл (не успел) отдать — а плохой Монобанк. Так идите в ПРИВАТ, там вас быстро обучат финансовой грамотности…
5 листопада 2018, 12:26
Как раз таки у меня в Привате есть кредит и намного больше. Там такого нету, не обманывайте! За 8лет как я у них ну ниразу небыло подобного. Насчет забыл и т.д. я писал выше и признаю свою вину, читайте внемательней.
5 листопада 2018, 12:31
Банк зв«язався зі мною, роз»яснили всю ситуацію. Пішли на зустріч, чого я чесно не очікував в нашій то країні, це приємно і однозначно плюс в карму компанії.
Так як нажаль я не можу змінити оцінки компанії, по можливості модератор можливо зможе видалити цей відгук, так як ситуація вирішена, а притензія не до кінця обоснована. Моя вина в ній теж є.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не раджу нікому, обдеруть до останнього! (вопрос решен 05.11.2018)