Найкращий банк в Україні

З власного досвіду скажу, що на разі кращого банку і мобільного банкінгу не бачив. Так, звичайно функціоналу ще не стільки, як в Приват24, але все з того, що вже реалізовано дуже зручне і продумане. Служба підтримки людяна і адекватна, швидко відповідає, завжди всі мої питання вирішувала. Моментальне і безкоштовне поповнення мобільного телефону, інтернету та комуналки. Кешбек — це взагалі окрема тема, Альфі далеко до таких кешбеків як Моно, кожного місяця виводжу 100-300 грн. при помірному користуванні картою і рекомендації її друзям. Також цілком безкоштовно з кредитного ліміту (!) зміг оплатити податки, після того як в приватовському терміналі і в Приват24 їх система не змогла підтягути всі необхідні реквізити (КБК, назву отримувача і ЄДРПОУ податкової). Тепер для всіх банківських послуг лише Монобанк! Дякую вам за прекрасний продукт!
Як на мене не вистачає лише віртуальних та валютних карт і валютних депозитів, дуже чекаю на їх впровадження!
monobank
12 вересня 2018, 19:22
Дякую за відгук :) Ми раді, що наш додаток зручний для вас!
Мінфін
Відповідь адміністратора
13 вересня 2018, 9:49
Відгук підтверджено «Мінфіном» (на 13.09.2018).
Користувач надав документи за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903