Непорядність банку

Pavlo Menshykh 14 серпня 2018, 9:18
Вчора я хотів відкрити місячний депозит внісши гроші на нього з картки іншого банку, памятаючи що коли я відкривав свої попередні депозити в монобанку я отримував компенсацію за переказ коштів я вирішив уточнити в підтримки банку чи це досі так.
о 11:07:54 13.08.2018 я написав наступне повідомлення в службу підтримки:
Доброго вечора чи монобанк досі повертає комісію за відкриття депозиту з універсальної картки привату?
у вигляді кешбеку
Відповідь я нарешті отримав о 11:43:18! через більш ніж пів години очікування!
да, буде компенсована комісія в розмірі 0,6% від суми депозиту на рахунок кешбека тільки в тому випадку, якщо ви заплатили комісію за такий переказ
після чого я оформив депозит, і ніякої компенсації не отримав. Написавши в підтримку зранку стосовно цієї ситуації я отримав від Ганни Сидоренко наступну відповідь: я не уточнив на які з депозитів це працює (з повідомлення попереднього працівника і мого попереднього досвіду у мене не було жодних причин щось уточнювати) і що саме за тим депозитом який я оформив мені нічого не повернуть. Але це була вкрай важлива інформація для мене при виборі куди вкласти гроші, бо комісія за переказ зїдає майже половину відсотків які мені нарахують за депозитом, роблячи депозит в монобанку абсолютно невигідним для мене! Я дуже незадоволений такою ситуацією і такою повільною і непрофесійною роботою підтримки.
monobank
14 серпня 2018, 11:48
Добрий день, Павло. Ми допустили помилку в консультації. Вибачте, будь ласка.
Сьогодні протягом дня ми компенсуємо комісію, яку ви оплатили при відкритті депозиту з картки іншого банку.
Сподіваємося на те, що ви дасте нам шанс і ми постараємося максимально згладити цей неприємний осад.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903