Как быть вкладчикам «Михайловского»

Все, что нужно знать и делать вкладчикам банка «Михайловский»

Как вернуть «Капитал»
Малун Малун 12 серпня 2016, 16:44
Наконец-то сверши лось! Первые обыски, золото валюта, первые задержания. Но думаю для отмазки задержали какую-то мелочь, а не полищука, дорошенко.
Мінфін
Відповідь адміністратора
12 серпня 2016, 18:12
Подробности читайте в публикации Минфина: minfin.com.ua/2016/08/12/23191925/
csergey 12 серпня 2016, 15:09
Подскажите пожалуйста если ли возможность вернуть деньги с транзитного счёта михи. Есть договор кредита с КИЦ. По дурости, когда появилась новость на сайте фгво и михи с транзитными реквизитами, два раза оплатил свой кредит на эти реквизиты. Теперь понимаю что надо было просто платить по старым или вообще не платить. Подскажите есть ли шанс эти деньги вернуть или переправить хотя бы на другой счёт?
csergey 12 серпня 2016, 12:56
Відділення за адресою: Київ, бул. Леси Украинский, 3
Добрий день. Собираю информацию о кредиторах, у которых договора с этой конторой ТОВ «Кредитно-Інвестиційній центр». Интересует вся информаци, возможно кто то был у них в офисе? или у кого то есть их работающий телефон. Я только понял что посути миха не относится к ним и выплачивать кредит нужно именно ТОВ «Кредитно-Інвестиційній центр».
ASJA21 12 серпня 2016, 12:32
добрый день!
я уже не плачу с мая месяца эти нехорошие кредиты? как дальше поступать? реквизиты уже и банк начал менять? кому платить или ждать суда 31.08?
поделитесь советами пожалуйста!
BYBLIK12 12 серпня 2016, 10:23
Відділення за адресою: Полтава, ул. Гоголя, 19
Сегодні подзвонила в фагор, відповіли одразу, чемна дівчина. Виявилось, що мені назвали суму для повного закриття, мають всі мої дані, догр треба погасити на протязі одного року. Перед цим робила запит в убкі, там сказали що кредит закривається в кінці року.
В мене особисто вже здають нерви, хочеться закрити вже той кредит і забути як страшний сон. Напевно буду плати фагору.
pmn19 12 серпня 2016, 9:59
Фонд информирует…

ПРЕС-РЕЛІЗ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подасть апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва (№826/8273/16) щодо скасування розпорядженняуповноваженої особи на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський», відповідно до якого договори факторингу банку з ТОВ «Фінансова компанія «Плеяда» були визнані нікчемними.
У Фонді гарантування наголошують, що рішення не набрало законної сили. Крім того, відповідно до Постанов Верховного суду від 16 лютого та 15 червня 2016 року на спори, які виникають на стадії ліквідації (банкрутства) банку, не поширюється юрисдикція адміністративних судів. Відповідно до ст. 2442 Кодексу адміністративного судочинства, висновок щодо застосування норм права, викладений у постанові Верховного Суду України, має враховуватися іншими судами при застосуванні таких норм права.
До речі, рішення суду щодо договорів з «Плеядою» було прийняте під головуванням судді Шулежка В.П. Він також був головуючим суддею у розгляді справи №826/5325/16, коли суд прийняв рішення, яким фактично відмінив запроваджену в ПАТ «Укрінбанк» процедуру ліквідації.
Нагадаємо, що Фонд вважає укладення вищевказаних договорів факторингу спробую виведення активів «Банку Михайлівський». Такі договори були визнані нікчемними з метою повернення кредитного портфелю на баланс банку для того, щоб у процесі ліквідації продати ці активи, а отримані кошти скерувати для задоволення вимог кредиторів банку.
Epagaz 11 серпня 2016, 23:23
Я не розумію одного, спочатку фагор хоче щоб ми їм платили, потім суди, далі різко купляють УБКІ, портять історію, що навіть не перекредитуєшся, і що далі?
BYBLIK12 11 серпня 2016, 22:22
Хотіла взяти в креди не дали, купила істрію кредитну, виявляеться просрочка з травня в михайлівському. Через пару днів прийшло смс повідомлення від УБКІ, що просрочка у фагора,
А далі я писала що я ніякого договору з фагором не маю.
Через 3 дні бюро повідомило, що фагор надав їм документи, і має всі права по кредиту, всі інф, мих, перейшла до них. Я спитала, плати їм чи мих, ми не знає, передзвонила, оператор сказав що так як каже фонд,. Але просрочка у фагора, що робити, а фагор нечебто надав всі дані, начеб то я погол
Дилась, але мене ніх то не питав, прислали листа, копію що тепер плати їм.
Як бути, хось щось може порадити.
fanat666 11 серпня 2016, 19:35
Санти, друг, а расскажи ка мне пожалуйста, такую вещь, я, как заемщик, до сих пор не получил надлежащего уведомления по поводу переуступки в пользу Фагора. А без него, Вы для меня пустое место, законность начисления Вами процентов по моему кредиту — нулевая. А вот на каких основания Вы в УБКИ передали информацию о моей хорошей кредитной истории, вопрос к Вам. Так же, я удивляюсь Вашей настойчивости и правоте, убеждать заемщиков о законности совершения платежей по кредиту на счета Фагора. Где законное и неоспоримое решение о законности вступления в права кредитора? Где Ваш офис и как туда попасть?
На основании чего, вы представляете интересы Фагора? Вроде, Гонтарева сказала что сделка осуществлялась дирекцией банка и законности в ней нет, а дирекция будет за это отвечать.
fanat666 11 серпня 2016, 19:24
Доброго времен суток, форумчане. А скажите такое, имеет ли Фонд или банк, раздавать наши персональные данные тетьим, четвертым пятым и т.д лицам? Прописано ли это в заяве оферте? Тот же вопрос по поводу пиФагора. Благодарю.
saw1 11 серпня 2016, 18:44
Уважаемые киевляне которые не попали в реестр и не капиталисты! неужели никто не может взять свои документы и сходить в фонд, записаться или постараться сразу попасть к руководству фонда на прием и услышать их версию почему не платят обычным вкладчикам и когда собираются платить? Я третий день пытаюсь дозвониться и записаться на прием к Наталии Рудухе, той которая обещала на сайте ФГВФЛ что проверка идет и еженедельно реестр будет обновляться! Если не запишусь-во вторник 16.08.приеду в КИЕВ и иду на пролом в фонд!!! Кто со мной-пишите в личку…
Роман Пашко 11 серпня 2016, 18:16
Відділення за адресою: Суми, ул. Воскресенская, 13-Б
Завтра обращайтесь в банки-агенты, обновили списки и многих розблокировали, так что есть новые реестры.
IRChelp 11 серпня 2016, 16:50
www.reyestr.court.gov.ua/Review/59256668, рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 27 липня 2016 р. у справі № 332/2220/16-ц, позивач — колишній капіталіст, відповідач — ІРЦ

1. ІРЦ правомірно достроково повернув позики та проценти за ними.
“… Відповідач не порушував умови договорів, а навпаки слідував належному їх виконанню. В звязку з чим, Відповідач використовуючи своє право дострокового повернення коштів, яке передбачене договорами, здійснив правомірне повернення позик шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Позивача № 26206527408201, що відкритий в ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та як наслідок не завдав Позивачу такими діями будь-якої шкоди.
За таких обставин, зобовязання Відповідача за Договором №980-015-000215208 від 04.04.2016 року та Договором №980-015-000166735 від 23.12.2015 року припинились в звязку з його виконанням, проведеним належним чином (а.с.13)”.

2. Повернуті ІРЦ позики на рахунки клієнтів є вкладами, які повинні відшкодовуватись за рахунок Фонду.
«… кошти, які надійшли Позивачу від Відповідача на рахунок, відкритий в ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», є вкладом, а тому у Уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» ОСОБА_3 є всі підстави для включення Позивача до Переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб».
Ihor Petryk 11 серпня 2016, 13:13
Люди не связанные с компаниями ООО «ИРЦ» и ООО,, КИЦ", в которых были депозиты, карточные и депозитные счета давайте как то объединяться!
Не понятно сколько нас таких есть, у нас должен быть другой план действий, чем у капиталистов (не в обиду капиталистам)…
У капиталистов отношения и фин. компаниями ООО «ИРЦ» и ООО,, КИЦ«, если будет суд то мы простые вкладчики Банка ,, Михайловский» опять окажемся ни при чем…
По отношению к нам просто нарушен закон ,, О системе гарантирования вкладов физ. лиц"!
Наша задача обьедениться и доказать это, донести это до ФГФВЛ, мы имеем право на возврат наших средств, закон на нашей стороне уже… по сравнению с капиталистами, по этому мы должны заявлять о себе, по тому что в обществе формируется мнение, что все оставшиеся без выплат вкладчики, это — жертвы аферы ООО «ИРЦ» и ООО,, КИЦ", это не так есть множество простых вкладчиков которых ФГВФЛ не хочет или не может увидеть и сметает в одну кучу всех и нас и капиталистов!

У кого какие идеи?? Предлагаю звонить в ФГВФЛ всем и кричать что мы не имеем отношения к ООО «ИРЦ» и ООО,, КИЦ… может на 1000-й раз услышат…
ZippaK 11 серпня 2016, 12:12
Многие так яросно говорят что они брали кредит в Банке Михайловском, и будут платить только туда и больше никуда. Но у некоторых клиентов кредит наличными выдан не через Банк, а через всеми «любимый» ООО «ИРЦ», а Михалыч был посредником, как и в случае с депозитами. С января 2016 года большая половина кредитов выдавалась через него. И теперь думайте что будет если вы будете платить на транзитный счет МБанка по такому кредиту… Посмотрите свои договора.
Катя Тарнапольская 11 серпня 2016, 10:59
Відділення за адресою: Київ, ул. М. Тимошенко, 21
Добрый день! Мы получили ответ на наш запрос. Фагор подтвердил информацию, что Вы являетесь клиентом их компании, а также наличие договора указанного в Вашем кредитном отчете.Также Фагор предоставил Ваше согласие на передачу данных в наше бюро. Также компания Фагор предоставила договора подтверждающие, то что то Фагор правоприемник Банка Михайловского. Правоприемник наследует все права, согласия данные Вами банку Михайловскому (т.е согласие на передачу данных). На основании данного ответа правки не могут быть внесены в Ваш кредитный отчет. Спасибо за обращение!
19660203 11 серпня 2016, 8:38
Я не можу так і зрозуміти до кінця ситуацію. З одного боку — є Постанова суду, з іншого — нові реквізити Нацбанку. Це означає, що нам вже офіційно пропонують двічі заплатити? Люди це цирк чи страшний сон????? Я розумію, що нікому не платити зараз. А що далі? В будь-якому випадку борг виросте вдвічі, і навіть якщо в суді хтось зможе довести що мав підстави не платити (в чому я дуже сумніваюся після вчорашньої постанови), то подвійну суму доведеться віддати адвокатам.
777v777 10 серпня 2016, 21:48
Добрый день, я из Днепра, у меня был депозит в БМ, точнее в финансовой компании ООО «ИРЦ», у кого подобная ситуация тоже, что будем делать?
Катя Тарнапольская 10 серпня 2016, 20:35
Відділення за адресою: Київ, ул. М. Тимошенко, 21
ДО УВАГИ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ! ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ ДЛЯ СПЛАТИ КРЕДИТНИХ КОШТІВ

10 Августа 2016
Доводимо до відома, що 08.08.2016 року Національним банком України для ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» відкритий накопичувальний рахунок.

У зв’язку з вищезазначеним, сплату кредитних коштів необхідно здійснювати за наступними реквізитами:

Отримувач: ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Код ЄДРПОУ: 38619024

осіб на ліквідацію

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» Ю.П. Ірклієнко

Как реагировать?
rangerdv 10 серпня 2016, 18:38
Вислав заказним листом бланки заяву на Михайлівський… але получається конкретна халепа — в мене нема договору по моєму депозиту «В-Клад» (в конверт поклав також заяву на видачу копії договору, але все ж...). По ходу його мені не видали на Укрпошті (дали тільки картку, хочя марозяться що видавали і договір). Згубити не міг, так як чек проплати на Укрпошті стартових 1000 грн. і карточка є, і взагалі в мене з цим строго… Спілкувався з людьми які в курсі, сказали що в нашому місті не мені одному його не видали на Укрпошті. Чи є ще хто, кому також не видали договір під депозит «В-Клад»?
Головна / Банки України 🏦 / Банк Михайлівський 💰 / Відгуки про Михайлівський 📝