Anastasiia0909 24 жовтня 2017, 12:57
Хочу запитати…
Є кредит по договору та кредитка в Банку Михайлівський.
Постійно відвідує відділення Нац банку у місті проживання.
Там надають інформацію про не потребу сплачувати кредитне тіло, так як усі рахунки заморожені банку Михайлівський. Поки не буде повної ліквідації та листа від них / їх представників (Банку Михайлівського) не сплачувати ні на які реквизити.
Сьогодні зайшла на сайт ФГВФО там є контактний номер з банком… телефоную, а мені на мій запит про стан заборгованості називають цифри з шаленими %.
Може хтось знає відповідно до ЗУ як повинен позичальник бути проінформований про стан його рахунків? як захищає зу позичальників під час ліквідації банку (яка завершиться літом 2018р).
Що Ви робили — гасите кредити чи ні???

sanch ☺
sanch ☺
24 жовтня 2017, 14:22
Ежемесячная выписка по счету. Как она предоставляется указано в условиях договора.
Умные люди заняли позицию обороны, просрочка кредитора, исковая давность…
buch76
buch76
25 жовтня 2017, 13:08
Я в обороне! пусть подают в суд,, те у кого мой оригинал договора! если он существует конечно остаток по кредиту был 5000 грн. за это время набежали %, сколько не знаю и знать не хочу… в суд, только через суд!
24 жовтня 2017, 19:20
У меня была кредитка на 1500 грн, правда когда оплачивал по предыдущим реквизитам Михайловского 100 грн только потерял, а вот по новым реквизитам пришлось закрывать уже полностью с учетом процентов.(( На данный момент закрыл жду документальное подтверждение от ликвидаторов.
Anastasiia0909
Anastasiia0909
26 жовтня 2017, 13:15
Сплачували кошти на реквізити Михайлівського?
25 жовтня 2017, 15:12
«Постійно відвідує відділення Нац банку у місті проживання.
Що Ви робили — гасите кредити чи ні???»

Сегодня звонил на (044) 230-18-44 НБУ, сказали что по вопросам кредитов в Михайловском обращаться в Фонд гарантування вкладів фіз осіб или оставить «жалобу» на гарячей линии 044 230 19 60. Обьяснил ситуацию с Фагором и Плеядой хотя они в курсе. Звоню в ФГВФО говорят по кредитам обращаться в банк Михайловский. Просто футбол какой-то!

Головна / Банки України 🏦 / Банк Михайлівський 💰 / Відгуки про Михайлівський 📝 / Чи повинні офіційно прислати лист поштою про стан заборгованості? та чи можуть нараховувати % зараз???