Рай для мошенников

mnosenko 4 лютого 2022, 10:06
Мошенники через мобильное приложение банка оформили карту на мое имя, причем используя свой номер телефона. Затем, оформили на эту карту со своим телефоном BankID и набрали в конторах микрокредитования через интернет кредиты.
Абсолютно безответственное пособничество махинациям.

4 лютого 2022, 10:23

Дякуємо за Ваше звернення! АТ «МЕГАБАНК» пильно ставиться до всіх зауважень, тому просимо Вас надіслати через особисті повідомлення Вашу контактну інформацію, з Вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Крім цього, звертаємо Вашу увагу, що АТ «МЕГАБАНК» дотримується чинного законодавства та оформлює картки клієнтам після їх ідентифікації.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»
mnosenko
mnosenko
5 лютого 2022, 8:35
Тоді поясніть, як відбувається ідентифікація у вашому додатку? Бо до мене не телефонували, я нічого не підписував і ніде не фотографувався. Як же ви ідентифікували мене, щоб ще й дозволити оформити BankID? До ваших спеціалістів вже звертався, операції по тій картці заблоковано, але кредити то вже оформлені. Звісно, звернення вже є і до Поліції і до НБУ. Ви б маячнею не займалися, а удосконалювали безпеку, тому що історій з шахраями та картками від Мегабанку вже в мережі достатньо.
11 лютого 2022, 11:04
Більш детальну інформацію щодо ідентифікації можна отримати в Центрі клієнтської підтримки за телефоном 0800504400. Звертаємо увагу, що зареєструватися у додатку та користуватися ним можна без оформлення нашої картки.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»