Не можу зняти відсотки з депозиту

vitalii94 16 листопада 2021, 17:32
8.11 закінчився вклад, прийшов на віділення в м Ромни забирати свій депозит, проблема виникнула з тим що, частина коштів була переведена на карту (доллар), яку я навіть не знав що відкрита, проблема що pin який повинен був прийти на телефон 4 місяці назад, я не знайшов, сказали на віділенні позвонити на гарячу лінію, після розмови працівник 2929, сказав що з документами йти в віділення, Перейшов з бонусної програми с сайту, відкривати депозит не рекомендую!!!
Мегабанк
АО "МЕГАБАНК" 17 листопада 2021, 12:30
Дякуємо за Ваш відгук! АТ «МЕГАБАНК» пильно ставиться до всіх зауважень та детально проводить аналіз будь-якої ситуації. Розглянувши Ваше звернення до Банку, інформуємо, що фахівець контакт-центру запропонував Вам альтернативні варіанти для вирішення питання. Також, звертаємо Вашу увагу на те, що отримання пін-коду через контакт-центр можливе тільки після обов'язкового проходження ідентифікації. У Вашій ситуації ця процедура не була завершена.

Сподіваймося на порозуміння та подальшу плідну співпрацю!

Головна / Банки України 🏦 / Мегабанк 💰 / Відгуки про Мегабанку 📝 / Не можу зняти відсотки з депозиту