Отказали в оплате картой в кассе.

NoStress 19 червня 2021, 22:23
Добрый день. 18.06.2021года около 14.15 в административном центре оказания услуг населению в кассе Мегабанк, отказали в оплате за услуги оформления загранпаспорта по безналичному расчёту, не объяснив причину. Я отстояла в очереди и меня послали снимать деньги в банкомате, потом ещё раз отстоять очередь… А запись на оформления документов в электронной очереди… Пропустил свое время, приходи в другой раз. Запись, уже на месяц вперёд закрыта. Решите, пожалуйста, эту проблему, возмущение нет придела. И ваши сотрудники грубят!!!
Мегабанк
АО "МЕГАБАНК" 22 червня 2021, 10:18

Дякуємо за Ваше звернення! АТ «МЕГАБАНК» пильно ставиться до всіх зауважень та пропозицій по підвищенню якості обслуговування клієнтів співробітниками відділень.

Пункти прийому платежів, до одного з яких Ви звернулися, працюють як безбалансові відділення з готівкою, що надходить від платників. Вони не передбачають можливості безготівкових розрахунків для проведення платежів.

Звертаємо Вашу увагу, що АТ «МЕГАБАНК» пропонує різні варіанти сплати послуг. Крім внесення коштів у відділеннях, пунктах прийому платежів та терміналах m-box, є можливість провести оплату, безпосередньо скориставшись карткою у мобільному додатку todobank або через сайт Єдиного розрахункового центру за довільними реквізитами.

Для отримання детальної інформації радимо звернутися до Центру клієнтської підтримки банку за телефоном 0800504400.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»