yamini 18 травня 2023, 12:55
Я мав позитивний досвід отримання кредиту на авто — процес був швидким та безпроблемним. Дуже зручно з оплатою рахунків онлайн — це дозволяє економити час.
Rebic 25 квітня 2023, 14:59
Мав депозитну картку Банка Львів. У березні банкомат Приватбанку не повернув її. Спочатку звернувся до Привату, але там сказали що картки не повертають і треба звертатись до свого банку за перевипуском. Звернувся у відділення, але оскільки мій депозит вже завершився, то сказали що депозитну картку вже не відновлять. Можуть відкрити стандартну або треба відкрити новий депозит. Зараз немаю можливості відкрити депозит і в той же час потрібна саме та картка яка була до цього.
klient01 30 березня 2023, 11:27
Інтернет банкінг в порівнянні з Приватбанком, Укрсиббанком, Укрексімбанком, Укргазбанком, ОТР банком, Раффайзен банк Аваль — повний відстій!!! незручний інтерфейс до жаху. Якщо є з чим порівнювати, то повне розчарування.
Markyyan 29 березня 2023, 15:13
Здійснював платіж з карти Банк Львів через додаток на карту АБанк. Два дні чекав, платіж так і не дійшов. В результаті скасував платіж. На підтримці пояснили що такі платежі проводяться протягом 1−5 днів. Ось так…, є куди рости та розвиватись.
AlexxxxA 24 березня 2023, 16:32
Дуже задоволений їхніми послугами онлайн-банкінгу. Вони дозволяють мені здійснювати грошові перекази та оплату рахунків з будь-якого місця та в будь-який час
biwema5 21 лютого 2023, 15:48
Спокійно користуюся карткою в Польші, хоча очікувала гіршого з цією подвійною конвертацією.
Cisis55 25 січня 2023, 18:17
Сайт на вищому рівні, все зручно та зрозуміло. Не думав, що хтось ше може конкурувати з ПБ. Випустив картку, поки ніяких проблем
Валерий Петренко 23 січня 2023, 12:33
Чі є таке ще в якомусь банку щоб в кожному віділені був свій курс валют, чи це законо?
jeka121 27 жовтня 2022, 16:57
чому курси на сайті відрізняються від курсу у відділенні? так, зараз долар дорожчає з кожним днем, але не настільки. Таке відчуття, що банк Львів або просто забивають на свій сайт, або намагаються надути клієнтів
Ksenia1981 20 жовтня 2022, 18:56
не розумію, чому така проблема зв’язатися зі службою підтримки цього банку. моє питання я зможу вирішити, тільки відвідавши відділення? це нонсенс, ще й під час війни
Truef 30 вересня 2022, 14:35
Орієнтувався на курси по євро на сайті банку, але коли прийшов у відділення, то виявилось, що курс вже зовсім інший. При чому не лише по євро змінився. Таке враження, що сайт і відділення живуть окремо один від одного. Різниця виявилась на сумі не дуже велика, не критична для мене, але ж потрібно покращувати інформування клієнтів та частіше оновлювати курси на банківському сайті.
nelson145 23 вересня 2022, 10:50
Являюсь клиентом банка уже более 1 года. Недавно нужно было снять крупную сумму со счета. Позвонила позже установленного срока (после 14.00) накануне, думала откажут, но мне пошли на встречу и нашли возможность в течение следующего дня выдать деньги.
maximus2 31 серпня 2022, 12:24
банк львів — не для простих людей, для богатих. А якщо серйозно, на кого розраховані такі комісії для переводу грошей на картку іншого банку? Очевидно, що це не найпопулярніший банк, і що доведеться перераховувати кошти на другий хоча б колись. Я сьогодні за переказ (на юрособу, але все ж) такий заплатив 170 гривень. Наприклад, в укрекзима комісія 10 гривень. Взагалі не вигідно вашою карткою користуватися.
roman118 23 серпня 2022, 0:41
я не розумію навіщо банку вказувати номер телефону підтримки, якщо ніхто не бере слухавку. вже давно весь цей процес можна перенести в чати, де налаштувати хоча б орієнтовні загатовлені відповіді для клієнтів. а так, кілєнтоорієнтовалність — нуль балів
qmiwvqbf 30 липня 2022, 10:25
Відділення за адресою: Київ, вул. Гоголівська, 17
Хотел оформить кредит в банке, подал заявку, очень долго рассматривали в итоге все равно отказ, только зря время потратил
MilaRadonich 28 липня 2022, 10:24
Відділення за адресою: Львів, вул. Сихівська, 2
Дуже сподобалось обслуговування у відділенні, треба було терміново відправити переказ, касир допомогла з вибором типу переказу та дуже швидко обслуговувала, сам візит зайняв максимум 15 хвилин, дякую за якісне обслуговування.
Kotia42 30 червня 2022, 22:30
У банка часто хорошие курсы и бывает обмениваю именно у них, но не нравится, когда на сайте видишь один курс, а когда приходишь в отделение, то он уже другой.
Olgafoto 23 червня 2022, 8:51
На сайті пишуть що дають кредити до 200 тисяч грн без застави та без довідки про доходи. Але це розвод! Насправді на таку суму не кредитують, а без довідки та застави тим більше.
Vasyl Zaiats 13 травня 2022, 18:16
Відділення за адресою: Львів, вул. Сихівська, 2
Висока компетентність і професіоналізм працівників банку Львів, зокрема відділення № 2, що у Львові по вул. Сихівська 2. Якісне і швидке обслуговування (по будь якій проблемі максимум 15 хв.). Вражає якість і разом з тим простота і зручність роботи в інтернет-банкінгу. Практично миттєве сповіщення про будь які операції проведені через банк. Бажаю нових клієнтів банку, всіляких успіхів колективу, творчого розвитку і процвітання.

З повагою
Василь Заяць

p. s.
В анкеті слово «отделение» бажано поміняти на «відділення»
2950407221 25 лютого 2022, 3:15
Відділення за адресою: Львів, пр-т Шевченка, 28
1) вчора попросила підготовити на сьогодні 100євро і 300доларів. Цікаво чи буде виконано. Звернення є зафіксоване на гарячій лінії і поліциї.
2) Охоронець коли працює банк до 17−30 у 16 годині уже не впустив. Є підтверджуєче фото разом із оператором закривали перед носом двері.
3) коли в охоронця попросилашо тільки взнати долари і євро яка ціна і то було в 16 год. бло мене недопущено до каси.
4) у разі не повернення коштів поліция сказала вас попередити. Я у тому випадку подаю до суду. Із сумою кредиту яку будете винні тепер ви за незаконне використання грошей без згоди власника.

Курс валют в Банк Львів

Курс валют в Банк Львів

Головна / Банки України 🏦 / Банк Львів 💰 / Відгуки про Банк Львів 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Банк Львів, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.