Постійні перевірки та постіно треба уточнюючі данні

Мила Шевченко 26 травня 2024, 18:20
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 190
Дуже жахлива ситуація в цьому банку з отриманням переказів з Польщі.12 переказів і всі 12 разів банк від мене вимагає уточнюючі данні,і всі 12 разів я надсилаю одну і ту ж інформацію про відправника, тільки суми змінюються.Не розумію чому до мене така увага? В мене є знайомі які теж користуються послугами цього банку, але в них жодної перевірки і суми переказів в декілька разів перевищують мої.Мене це вже вивело з рівноваги, при отриманні кожного переказу купа нервів та розчарування.Тому якщо Вам треба отримувати перекази з Польщі то підготуйтесь до ситуацій, що Вас постійно будуть перевіряти тим самим затягуючи час на отримання Вами переказу, тому що в мене до 2 днів йшло на те щоб отримати кошти.
Кредобанк
Kredo Bank 28 травня 2024, 17:19
Добрий день. Дякуємо за зворотний зв'язок. Водночас звертаємо увагу, що особливості здійснення переказів з країн європейського союзу обумовлено Правилами надання комплексних банківських послуг і там чітко описано у яких випадках для зарахування переказу необхідне уточнення інформації.

21 червня 2024, 16:49
Не треба мені звертати увагу.Я відкрила новий польский рахунок в Кредобанк і о чудо,гроші прийшли без перевірок просто на рахунок.Так в чому тоді справа?
21 червня 2024, 16:53
Другий переказ на новий рахунок прийшов сьогодні і знову перевірка,тепер відправник не зазначив адресу свою,хоча я спілкувалась з відправником і він зазначив свою адресу.Так кому вірити?Кожного разу нові причини,та затягування часу на виплату.Я надала уточнюючі данні і тиша від банку повна.Знову очікування та знущання з клієнтів Вашого банку.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Постійні перевірки та постіно треба уточнюючі данні