повернення коштів

Валентина Федоркан 21 березня 2024, 19:53
02 березня 2024 року я намагалася зняти 3000 грн. із своєї зарплатної картки АТ «Кредобанк» у банкоматі АТ «Райфайзен Банк». Замість коштів у банкоматі я отримала квитанцію «несправність диспенсору» та висвіченним на екрані вибаченням. Але в той же час з картки 3000 грн. було списано. Я відразу зателефонувала на гарячу лінію АТ« Кредобанк» та АТ «Райфайзен Банк» та стала чекати вирішення проблеми. 06 березня 2024 року я звернулася з письмовими заявами до вказиних банків з проханням повернути кошти та надати письмову відповідь про вирішення моєї проблеми. Цього ж дня, на вимогу менеджера АТ «Кредобанку» я написала щей паперову заяву на повернення коштів. На сьогодні 21.03.2024 року кошти не повернули. АТ «Райффайзен Банк«надіслав відповідь на мій лист, де сказано, що в результаті проведеної перевірки встановлено, що на дату надання відповіді (лист від 07.03.2024) до АТ «Райффайзенбанк» не надходили запити по моїй операції. Відповіді від АТ «Кредобанку» досі не має. При візиті 06.03.2024 року до АТ «Кредобанку» менеджер зауважила, що якби я прийшла знімати кошти до банкомату «Кредобанку», то цієї ситуації можливо не було б. Так само мені відповідали і гарячій лінії. То це покарання? Рекомендую тим, хто хоче співпрацювати з АТ «Кредобанк» — сто разів подумати.
Кредобанк
Kredobank 22 березня 2024, 17:20
Добрий день.
Сьогодні кошти повернено на Ваш рахунок.
Перепрошуємо за незручності.

Курс валют в Кредобанку