Некомпетентние мошенники

evgenij40 14 лютого 2024, 16:02
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 21
Час тому написав відгук і як не було його.Розірвав стосункі з цим недобанка.Завжди шоб отримати послугу требв було щось зробити (то картку відкрити то щось ще)А це ограничения на покупку валюти як кажуть 400000 гривень на місяць.Це тому що банк неспроможний більше продавати, так ні продають іншим і більше і все нічого.НБУ з минулого року дозволив купляти валюту без ограніченій, а не я підтвердити повинен походження коштів.Я інвалід і змушений був працювати за кордоном як і мати моя.І сплатив податкі в країні де працював.І якшо я збираю валюту на житло то ніхто не вправі змушувати мене перед недоменеджерами про походження коштів розповідати.Розірав стосункі з цим дивним банком в якому не тількі недоменеджери але і керівник відділення дивакуватий умнік.
Кредобанк
Kredobank 16 лютого 2024, 17:51
Добрий день. Повідомляємо, що у своїй діяльності банк керується Законами України та нормативно правовими актами Національного банку України, згідно норм яких і здійснює обслуговування клієнтів.
Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», фінансові операції на суму від 400 тис. грн. (в еквіваленті) підлягають фінансовому моніторингу, тому в разі здійснення такої операції клієнт має надати документи, які підтверджують джерело походження коштів.

14 лютого 2024, 16:27
Проблема не вирішена докі такі співробітнікі працюють,вони вважать що люди виконувати повинні те що вони кажуть але вони не те що нормальне аби щось казали так вони виконувати якійсь бред свій намагаються змусити.Лікуються нехай, а не працюють з людьми.
14 лютого 2024, 20:25
А в чому суть питання ? Якщо спрацював фін мон надаються документи про походження коштів і питання вирішується, при чому тут я інвалід ? Чи на такий людей правила не діють ?
15 лютого 2024, 0:19
Це не питання,питання в розділі питань.По вашому одним можна продавати без ограничений, а і ншим ні,як це було що я бачив?І якій фін мон,шановний ви куди ведете?НБУ дозволяе купляти скількі завгодно валюти чи ні і не раз на місяць як тут?Я нікому крім бога нічого не винен,навіть якщо треба доказувати походження коштів щоб заплатити налогі ще раз,це робіть ви, а я іх сплатив.У нас створіть умови щоб платили налогі в країні а не за кордоном і не треба ніякіх фін мон.І умнічать не треба,зробіть щось корисне для людей.Я допомагаю і інвалідам і донатю на армію.А що робите ви?
15 лютого 2024, 22:17
Я працюю в цій країні і сплачую їй податки на відміну від тебе)
16 лютого 2024, 16:37
Ти ж питав при чому инвалид.Ти працюй, а мені с твоїх податків пенсію виплатять.А я заробив і де вирішу за потрібне буду працювати на відміну від тебе в цій країні чи ні і сплачувати податкі.
16 лютого 2024, 19:26
Де в законі України вказано що до 400000 гривень при купівлі валюти я повинен доказувати про походження коштів.І звідкі на день такі ограніченія?Кредобанк або співробітнікі начхали на закон Україні трактуючі ойго на свій лад.Ви польскій банк тому якшо не підкоряетесь нашим законам то ви і є террористи-злочінці і встановлювати правила тим хто сплатив податкі не будете, а якшо відмиваете гроші набуті злочинним шляхом то забирайтесь до Польщі.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку