Перекази працюють як за царя Гороха

Три літри 14 січня 2024, 8:44
В вечері в пʼятницю я відправив банківський переказ на свій рахунок в іншому банку. Вже ранок неділі, а гроші так і не дійшли і це цілком вина Кредобанку бо той інший банк мабуть єдиний хто проводить платежі цілодобово: 16 грудня (це була неділя) я переказував з нього гроші на рахунок Кредобанку і вони дойшли меньше ніж за пів години.
Кредобанк
Kredobank 16 січня 2024, 10:16
Добрий день. Платежі на рахунки клієнтів в інших банках за реквізитами отримувача (не на картку) — виконуються банком щодня з 9:00 год і до 23:00 год в день їх надходження або не пізніше наступного операційного дня, окрім платіжних операцій, що потребують аналізу та ручного опрацювання відповідно до вимог внутрішньобанківських документів.
Інформація про це також зазначена на сайті банку за посиланням:

14 січня 2024, 9:05
Крім відгуку на Мінфіні написав звернення до банку. Можна похвалити банк за те що десь протягом 15 хвилин він надав відповідь. Але відповідь лише підтверджує те що я описав у відгуку:

Платежі на рахунки клієнтів в інших банках за реквізитами отримувача — виконуються банком щодня з 9:00 год і до 23:00 год в день їх надходження або не пізніше наступного операційного дня, окрім платіжних операцій, що потребують аналізу та ручного опрацювання відповідно до вимог внутрішньобанківських документів.
Оскільки Ваш переказ було здійснено після 23:00 проведеться з першого робочого дня, тобто завтра.
15 січня 2024, 21:22
Гроші були зараховані аж в 8:50 понеділка.
Illja
Illja
16 січня 2024, 13:28
Вони напевно і не хотіли проводить операції на вихідних. в мене була така практика з ощадбанком, коли гроші зайшли на рахунок провайдера інтернета тільки на 3-й день

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Перекази працюють як за царя Гороха