Досвід замовлення довідки про рух коштів

Roman Tyshyk 29 листопада 2023, 11:09
Потрібна була виписка, про рух коштів на візу. В інтернет банкінгу можна максимум глянути 3 місяці, також англійська не доступна.
Ок можна, замовити довідку через повідомлення.
Домовились, що довідка буде на англійській, вони підтвердили, і навіть взяли за це кошти в розмірі 300грн. і я це чекав десь біля 25 днів… елементарну виписку, які інші банки роблять онлайн відразу.
І я був надзвичайно вражений, коли отримав довідку на українській мові, і коли я почав пояснювати, що це не то що я замовляв, мені відповіли, що довідку отримати на англійській не можливо.
Люди взяли гроші за роботу, роботу не зробили, більше схоже на таких маленьких шахраів, чим на банк.
Кредобанк
Kredobank 30 листопада 2023, 12:42
Добрий день. Вже перевіряємо чому виникло непорозуміння. За результатами розгляду надамо відповідь у приватні повідомлення.

29 листопада 2023, 11:22
Мені колись виписка потрібна була для британської візи. Перекладав фопівську виписку сам, нормально прийняли. На мій погляд, краще нормальна довідка українською, ніж довідка, в якій призначення платежів «перекладено» транскриптом.
Roman Tyshyk
Roman Tyshyk
29 листопада 2023, 12:07
Ну мабуть це все так і закінчиться в бюро перекладів, просто деякі банки дозволяють це нормально скачати онлайн за 1хв, але кредо у мене основний банк і вирішив виписку робити звідти. Вони гордо на сайті пишуть можуть зробити довідку будь якої складності, а по факту пшик.
29 листопада 2023, 12:44
>> нормально скачати онлайн
Основна проблема, це призначення платежів. Нормального перекладу яких я ще не бачив. Були варіанти подібної виписки від «сам бланк англійською, наповненя українською» до «бланк англійською, наповненя українською, але латинськими літерами». Можливо зараз щось змінилося і якісь банки прикрутили гуглтранслейт…

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Досвід замовлення довідки про рух коштів