DimaSDA 9 листопада 2023, 6:49
03 жовтня 2023 року звертався на гарячу лінію банку з приводу відсутності зарахування 500 грн за програмою «Welcome-бонус» за період з липня 2023 року по веречень 2023 року. Оператор повідомила, що мною було порушено пункт 3.1.3.1 умов програми лояльності протягом вересня 2023 року, проте ця умова була виконана 01 вересня 2023 року о 00:39 ночі. Оператор перевірив виконання умов та створив звернення до технічної служби. Повідомив, що звернення буте розглянуте орієнтовно до 12 жовтня 2023 року.

12 жовтня 2023 року телефоную з приводу мого звернення, яке я залишав 03 жовтня 2023 року. Зворотнього зв’язку (дзвінка, СМС-повідомлення, Viber-повідомлення, PUSH-подвідомлення у мобільному застосунку) не було. Зарахування коштів — також. Оператор повідомив, що звернення опрацьовуються у порядку черги, і що він залишив коментар з метою пришвидшити обробку звернення.

26 жовтня 2023 року телефоную з приводу мого звернення, яке я залишав 03 жовтня 2023 року. Зворотнього зв’язку — не було. Зарахування коштів — також. Оператор повідомив те саме і зробив те саме, що й попередній оператор під час дзвінка 12 жовтня 2023 року.

Сьогодні 09 листопада 2023 року. З момента першого звернення на гарячу лінію банку пройшло більше одного місяця. Порушені питання у зверненні не були вирішені. Про подовження терміну розгляду звернення клієнта не повідомляли. На данний момент банк порушив пункт 4.4 умов програми лояльності та статтю 20 Закону України «Про звернення громадян».

Прошу банк невідкладно розглянути звернення клієнта від 03 жовтня 2023 року та виплатити грошові кошти відповідно до пункту 4.1 умов програми лояльності. Дані для ідентифікації мене як клієнта надам додатково.
Кредобанк
Kredobank 9 листопада 2023, 16:58
Добрий день. Вже перевіряємо викладену Вами інформацію. Постараємось якнайшвидше розібратись в ситуації, після чого обов'язково надамо Вам зворотний зв'язок.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Порушення умов програми лояльності «Welcome-бонус» банком, відсутність відповіді на звернення клієнта та порушення термінів розгляду