Відгук щодо роботи працівників відділення

ChOlena 5 вересня 2023, 21:03
Відділення за адресою: Харків, вул. Данилевського, 18
Я є клієнтом банка та обслуговуюся у зазначеному відділенні 4 роки. За весь цей час я мала лише позитивні враження як від роботи відділення, так і банку загалом. Саме тому я хочу висловити свою вдячність працівникам відділення за високу професійність та прекрасні людські якості (вічливість, доброзичність, привітність).
Особливо хочу відзначити свого менеджера у банку Ольгу Крещук. Протягом всіх цих років вона бездоганно виконувала свою роботу: надавала необхідні консультативні послуги, пропонувала цікаві для мене продукти банку, укладала договори з надання банківських послуг, тощо. А ще Ольга завжди з повагою ставиться до мого часу. Так, зазвичай, якщо я планую укласти певну угоду і попереджаю про це, то коли я приходжу до відділення, текст цієї угоди вже підготований, її залишається тільки роздрукувати та підписати. Цей перелік позитивних професійних якостей Ольги я можу продовжувати ще довго. А ще вона просто приємна людина.
У відділенні також працює чудовий касир Світлана. Вона здійснює розрахунки швидко та чітко. Для клієнта в неї завжди знайдеться і готівка, і приємне слово, і привітна посмішка.
Інші працівники відділення також провітні, професійні та прагнуть якомога краще задовольнити потреби клієнтів. Це я можу сказати як із свого досвіду (звертаюся до них по допомогу, коли Ольга або Світлана у відпустці), так і із спостережень за тим, як вони спілкуються з іншими клієнтами.
Узагальнюючи сказане, ще раз хочу висловити вдячність працівникам відділення за професійність та добре ставлення до клієнтів
Кредобанк
Kredobank 11 вересня 2023, 17:41
Дякуємо, нам приємно отримувати теплі слова подяки.
Ваше повідомлення передане працівникам відділення.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Відгук щодо роботи працівників відділення