У Миколаєві Кредобанк закрив усі відділення без попередження

allallalla 31 серпня 2022, 11:13
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 71
Кредобанк без попередження закрив усі відділення у м. Миколаєві. Жодного повідомлення про закриття відділень! Ні у мобільному додатку, ні на електронну пошту, навіть на дверях відділень досі жодного повідомленя про закриття! Тільки на гарячій лінії повідомили, що так Кредобанк нібито «піклується про безпеку». Ось тільки банк піклується тільки про свої гроші, і аж ніяк про гроші своїх клієнтів, які довірили їх банку! Щоб зняти валюту, мені запропонували поїхати в Одесу!!! Чудовий вихід!
Кредобанк, ви знаєте, що клієнтів необхідно попереджати про свої наміри?
Кредобанк
Kredobank 31 серпня 2022, 16:14
Інформація про роботу відділень банку в умовах воєнного стану розміщена на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/private/stay-safe/robota-viddilen
Інформацію про зміни в роботі банку, а зокрема і відділень, ми розміщуємо за посиланням: https://kredobank.com.ua/about/pres-sluzhba/news
Водночас, звертаємо Вашу увагу на те, що зважаючи на ситуацію в країні, на жаль, складно спланувати роботу відділення у м. Миколаїв, тому, просимо перед візитом до відділення уточнювати інформацію про роботу у свого менеджера або зателефонувавши на інформаційну лінію банку за одним із номерів: 0-800-500-850, 0-800-600-850, +38 (032) 297-64-70, +38 (032) 240-06-00, +38 (089) 220−00−89.
Окрім того, інформація щодо графіку роботи та розташування відділень розміщена за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/map
Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / У Миколаєві Кредобанк закрив усі відділення без попередження