один з найкращих банків, де обслуговуюсь

Volodymyr Dozirtsiv 2 серпня 2022, 16:19
з глибоких мінусів — в банку не то дуже текучка кадрів чи що. віп-пенеджер для пакету Elite помінявся вже тричі. Про це ви дізнаєтесь вже по факту коли звертаєтесь в банк.
ще якісь мутки з отриманням картки на довірену особу — то кажуть власник рахунку має забирати всі картки до рахунку, то кажуть що довірена особа.

з плюсів — дуже гнучкі умови на картці мастеркард і пакеті. валюту і гривню видають без проблем згідно запитів.

Банк не дуже підходить для всяких міжнародних платежів крім Польщі. Але для базових потреб в межах України покриває 95% потреб.
Кредобанк
Kredobank 3 серпня 2022, 11:00

Дякуємо за Ваш відгук. Для нас дуже важливо отримувати коментарі стосовно обслуговування в нашому банку з метою своєчасного прийняття заходів для усунення недоліків у нашій роботі та надання сервісу найвищої якості.
Ваші зауваження доведено до відома керівників профільних підрозділів банку для здійснення відповідного аналізу та вчинення всіх необхідних дій задля покращення якості обслуговування.
Дякуємо, що користуєтесь послугами банку.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / один з найкращих банків, де обслуговуюсь