Шахрай банк

0971088477 23 липня 2022, 0:20
18 липня знімала кошти з картки в Чехії, через 4 дні коли НБУ відпустив курс банк направив мінус майже 14000грн!!! Це з максимума 50тис, що можна було зняти з укр картки зараз! Прошу зверніть увагу на цей банк відповідні органи! Жодних проблем з іншими картками у мене та моїх знайомих хто зараз за кордоном не було! 4 дні після операції пройшло!
Кредобанк
Kredobank 26 липня 2022, 13:16
Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про роботу банку.
Однак, наголошуємо, що списання по операціях, здійснених з використанням банківської платіжної картки за кордоном, відбуваються в чіткій відповідності до Правил банку, з якими клієнт погоджується при укладенні договору. У зв'язку зі значним коливанням курсу валют, справді можливе виникнення заборгованості, якщо сума списання буде більшою від суми, яка блокується на момент проведення операції та на рахунку буде не достатньо коштів, щоб покрити різницю.
Щоб дізнатись деталі операцій, по яких у Вас виникли курсові різниці, рекомендуємо звернутись на інформаційну лінію банку за одним із номерів:
0-800-500-850, 0-800-600-850, +38 (032) 297-64-70, +38 (032) 240-06-00, +38 (089) 220−00−89.
Додатково інформуємо, що курс валют та схема конвертації розміщені на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards

Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
23 липня 2022, 1:48
Відкрийте умови обміну валют і банку і перечитайте що курс береться в момент списання операції а не в момент проведення.
тільки деякі банки беруть курс в момент проведення операції і списують по ньому

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку