Нікому не рекомендую цей банк! А їхній кол-центер це сама непрофесійність!

Anna231 14 липня 2022, 13:57
Незнають реквізити свого БАНКУ. Неможуть допомогти у створенні правильних реквізитів, для переказу з-за кордону на ваш рахунок. Толку з того якщо маєте в цьому банку валютний рахунок, всеодно ніхто незможе перерахувати вам з- за кордону туди гроші. Бо ці унікуми невзмозі надати свої ж правильні реквізити, щоб вам надійшли ті кошти. Вони тільки надають якийсь спеціальний індетифікатор для реквізитів. І гроші просто десь пропадають, бо назад відправник у теж не повертаються!!! Це аферисти! Хочете залишитись без грошей, подарувати їх злодіям? Далеко ходити не треба, зверніться до Кредо банку, залишитись з дулею в кармані! На гарячій лінії ніхто нічого не вирішує, просто знущаються, таке враження, що радіють що нажились на ще одній жертві!
Кредобанк
Kredobank 14 липня 2022, 17:01
На жаль, наданої Вами інформації недостатньо щоб розібратись в ситуації, тому написали Вам у приватні повідомлення для уточнення даних.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Нікому не рекомендую цей банк! А їхній кол-центер це сама непрофесійність!